Tom Kaulitz i jego żona wzięli rozwód

Heidi Klum już nie jest w związku z żonatym mężczyzną. Muzyk zespołu Tokio Hotel Tom Kaulitz po ponad dwóch latach nareszcie formalnie zakończył swój związek małżeński. Pora na kolejny ślub?
Tom Kaulitz w końcu uwolnił się od żony. Jak wynika z dokumentów, do których dotarł portal The Blast, chłopak Klum w zeszłym tygodniu sfinalizował swój rozwód. Niespełna 29-letni gitarzysta zespołu Tokio Hotel tym samym formalnie zakończył małżeństwo z byłą Miss Filipin, Rią Sommerfeld. Jak informowały media, muzyk złożył pozew o rozwód już w 2016 roku. Wygląda na to, że związek z niemiecką supermodelką sprawił, że Tom nareszcie postarał się o to, aby sprawa znalazła swój upragniony finał.
Choć sprawa teoretycznie była prosta – Tom Kaulitz i jego była nie mieli dzieci – to ich rozwód ciągnął się aż prawie dwa lata. Heidi może jednak nareszcie odetchnąć z ulgą – jej partner w końcu jest formalnie singlem. Czy jednak na długo? Ostatnio w mediach pojawiły się spekulacje na temat ich zaręczyn. Miał na to wskazywać ogromny pierścionek na palcu modelki i jurorki amerykańskiego „Mam talent”. To, czy Klum i Tom rzeczywiście zdecydują się sformalizować swój związek, nadal pozostaje tajemnicą. Jedno jest pewne – teraz przynajmniej nic nie stoi już na przeszkodzie temu, by za jakiś czas mogli stanąć razem na ślubnym kobiercu, jeśli tylko będą mieli na to ochotę. Widzicie ich jako młodą parę?
Poniżej na zdjęciu Kaulitz i Sommerfeld

Poniżej na zdjęciu Kaulitz i Klum


źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Tomie
Tom Kaulitz-Trümper[1][2] (ur. 1 września 1989 w Lipsku[3]) – niemiecki muzyk, gitarzysta i kompozytor[4] zespołu Tokio Hotel[5].
Wraz z bratem bliźniakiem Billem (wokalistą)[6] oraz Georgiem Listingiem (gitara basowa) i Gustavem Schäferem (perkusja) tworzy zespół Tokio Hotel (wcześniej pod nazwą Devilish), wykonujący muzykę pop-rockową[7].
Urodził się 1 września 1989, jest pierwszym synem Simone Kaulitz i Jörga W.. Ma młodszego o dziesięć minut brata-bliźniaka Billa. Ich rodzice rozstali się, gdy mieli sześć lat. W 2009 Simone wyszła za mąż za Gordona Trümpera, ówczesnego gitarzystę niemieckiego zespołu rockowego Fatun. Ojczym zainspirował braci do zajęcia się muzyką.
Swoje pierwsze koncerty wraz z bratem zagrał w szkole i okolicznych klubach. W 2001 założyli zespół Tokio Hotel, do którego składu dołączyli Gustav Schäfer i Georg Listing. Z zespołem wydali sześć albumów studyjnych: Schrei (2005), Zimmer 483 (2007), Scream (2007), Humanoid (2009), Kings of Suburbia (2014) i Dream Machine (2017). Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o rozwodach
Rozwód – rozwiązanie ważnego związku małżeńskiego przez sąd na żądanie jednego lub obojga małżonków. Rozwód oprócz owdowienia i unieważnienia małżeństwa jest jedną z okoliczności kończących małżeństwo.
Według prawa polskiego przesłanką rozwodu jest trwały i zupełny rozkład małżeństwa (art. 56 § 1 Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego). Mimo istnienia wszystkich przesłanek dopuszczalności rozwodu, nie można go udzielić, jeżeli z jego powodu ucierpiałoby dobro małoletnich dzieci lub jeżeli udzielenie rozwodu byłoby sprzeczne z zasadami współżycia społecznego (art. 56 § 2 Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego). Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz