Tom Cruise i Vanessa Kirby szykują się do ślubu?


Po pięciu latach od rozwodu Tom Cruise (55 l.) podobno znów jest w związku. Według zagranicznych mediów między nimi robi się coraz poważniej…

Aktor od czasu głośnego rozstania z Katie Holmes wprawdzie był łączony z wieloma różnymi kobietami, jednak sam nigdy nie potwierdził, że związał się z którąś z nich.

Wiosną w mediach pojawiły się doniesienia, że zakochał się do szaleństwa w 29-letniej aktorce Vanessie Kirby, którą zresztą zaangażował do 6. części „Mission Impossible”.

Pogłoski jednak szybko ucichły i wydawało się, że były to kolejne plotki o nic nieznaczącym romansie.

Wiele wskazuje jednak, że coś jest na rzeczy!

Zagraniczne media donoszą teraz bowiem, że Cruise i Kirby nie tylko są w związku, ale chcą się nawet pobrać!

Wygląda więc na to, że nie tylko jego była żona ułożyła sobie życie, ale także on jest szczęśliwie zakochany!
źródło: pomponik.pl

Biografia Venessy

Vanessa Kirby (ur. 18 kwietnia 1988) to angielska aktorka telewizyjna i filmowa. Wystąpiła w 2011 roku jako Estella w adaptacji BBC, Great Expectations, w 2013 roku jako Joanna w romantycznej komedii Richarda Curtisa „About Time” i gra Princess Margaret w serii Netflix Peter’a Morgana The Crown, którą nominowano do British Academy Television Award dla najlepszej aktorki drugoplanowej. Znana głównie z pracy nad sceną; Variety w 2016 roku nazywała ją „wybitną aktorką drugoplanową jej pokolenia, zdolną do najbardziej nieoczekiwanych wyborów”.

Kirby wychowała się w Wimbledonie w Londynie; ojciec był urologiem, a jej matka była założycielem magazynu Country Living [2]. Vanessa Redgrave i Corin Redgrave byli przyjaciółmi rodziny [3].

Ukończyła szkołę Eleanor Holles School w Hampton. Po ukończeniu szkoły teatralnej Bristol Old Vic Theatre School, przed studiowaniem języka angielskiego na uniwersytecie w Exeter, wybrała się w roczną podróż [4]. Potem odrzuciła swoje miejsce w LAMDA w Londynie po podpisaniu kontraktu z agencją talentów i spotkała się z reżyserem teatru Davidem Thackerem, który dał jej trzy role w roku 2009 w teatrze Octagon Theatre Bolton: All My Sons Arthura Millera, Ghosts by Henrika Ibsena, i A Midsummer Night’s Dream Williama Szekspira. Za All My Sons wygrała Nagrodę BIZA Rising Star Award w Manchester Evening News Theatre Awards, wartą 5000 funtów.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Toma

Tom Cruise, właśc. Thomas Cruise Mapother IV[1][2][3] (ur. 3 lipca 1962 w Syracuse) – amerykański aktor i producent filmowy; scjentolog. Uznany przez magazyn „Forbes” za najbardziej wpływowego człowieka show-biznesu. Za początek wielkiej kariery aktora uważa się nominowaną do Złotego Globu rolę w filmie Ryzykowny interes z 1983. Światową sławę zdobył rolą pilota Mavericka w filmie Top Gun z 1986[4].

Urodzony w nowojorskim Syracuse jako trzecie dziecko, jedyny syn z czworga dzieci inżyniera elektronika Thomasa Mapothera III (ur. 15 października 1934, zm. w styczniu 1984)[5], wędrującego ze stanu do stanu. Dorastał z trzema siostrami: Lee Anne De Vette (ur. 1959), Marian (ur. 1961) i Cass (ur. 1963). Ojciec rozszedł się z matką Mary Lee Mapother, gdy Tom miał dwanaście lat. Kiedy Tom był już sławnym aktorem, wynajął detektywa, by ten odnalazł jego ojca. Znalazł go w szpitalu chorego na raka.

Tom w ciągu kilku lat zaliczył piętnaście szkół w USA i Kanadzie. Ostatecznie osiedlił się w Glen Ridge w stanie New Jersey, wraz ze swoją matką i ojczymem Joe South. Uczęszczał do Packanack School w Wayne, w New Jersey, krótko był uczniem St. Xavier High School w Louisville, w stanie Kentucky i dorabiał jako roznosiciel dziennika „Kurier Louisville”. Miał problemy z nauką i z kontaktami z rówieśnikami. Poczucie alienacji pogłębiła dysleksja, na którą cierpiał jeszcze na początku swojej kariery. Myślał o karierze w sporcie, lecz kontuzja kolana w drużynie zapaśników przekreśliła plany. Prosto z ulicy zgłosił się na aktorskie przesłuchanie i otrzymał rolę w musicalu Faceci i lalki (Guys and Dolls). Po ukończeniu w czerwcu 1980 roku Glen Ridge High School[6] i rezygnacji z planów zostania księdzem (przez rok był w seminarium franciszkańskim), studiował aktorstwo pod kierunkiem Phila Gushee w renomowanej Neighborhood Playhouse School of Theatre[7].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 50 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *