Tobey Maguire ma nową dziewczynę?


Wygląda na to, że Tobey Maguire (41 l.) szybko pocieszył się po rozstaniu z żoną…
Aktor, którego mogliśmy oglądać m.in. w serii filmów o Spider-Manie, w październiku wraz z żoną wydał oświadczenie, w którym poinformowali o rozwodzie.

Para, która pobrała się w 2007 roku zapewniała, że będą się nadal przyjaźnić i wspólnie opiekować dwójką ich dzieci.

Co ciekawe, wygląda na to, że Maguire nie narzeka wcale!

Ostatnio paparazzim udało się zrobić mu zdjęcia w momencie, kiedy czule witał się z tajemniczą blondynką. Następnie para wybrała się na romantyczną kolację do włoskiej restauracji.

Ciekawe, czy jego żona też tak szybko pocieszyła się po rozstaniu…


źródło: pomponik.pl
tagi: nowa partnerka

Biografia Tobey’a

Tobias Vincent Maguire (ur. 27 czerwca 1975 w Santa Monica) – amerykański aktor i producent filmowy; występował w roli Petera Parkera w serii filmów o Spider-Manie.

Tobias Maguire urodził się w Santa Monica, w stanie Kalifornia. Jego ojciec Vincent i matka Wendy mieli wtedy 20 i 18 lat, a ich związek trwał jeszcze tylko dwa lata, przez co był głównie wychowywany przez swoją matkę. Nie mieli stałych środków utrzymania, dlatego przeprowadzali się z miasta do miasta. Pierwotnie Tobey Maguire chciał zostać szefem kuchni jak jego ojciec, lecz za namową matki, która zaoferowała mu 100 dolarów wybrał ostatecznie aktorstwo. Zadebiutował w programie On Location with Rodney Dangerfield, gdzie wygłosił dwie linijki tekstu. Podczas kręcenia zdjęć do filmu Spokojnie, tatuśku poznał Leonardo DiCaprio z którym się zaprzyjaźnił. Przełomem w jego karierze okazał się serial Great Scott!, dzięki któremu zyskał uznanie widzów i krytyków.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono 224 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *