Tobey Maguire i Jennifer Meyer biorą rozwód


41-letni Tobey Maguire i 39-letnia Jennifer Meyer byli uznawani za wyjątkowo zgodne małżeństwo. W 2007 roku po 4-letnim związku wzięli potajemny ślub na Hawajach. Para wychowuje dwójkę dzieci: 9-letnią Ruby i 7-letniego Otisa. Aktor i jego żona unikali publicznych wyjść i chronili swoje życie prywatne. Spore zaskoczenie wywołał więc fakt, że Maguire i Meyer podjęli decyzje o rozwodzie.
Co jeszcze dziwniejsze, o rozstaniu poinformowali za pośrednictwem magazynu People.
Po długich i rozważnych przemyśleniach podjęliśmy wspólną decyzję o rozstaniu – napisali w oficjalnym oświadczeniu. Jesteśmy oddanymi rodzicami i naszym priorytetem wciąż pozostają dzieci. Chcemy, aby nadal wychowywały się w miłości, szacunku i przyjaźni.
Przy okazji para zapewniła, że rozstaje się w całkowitej zgodzie. To zupełnie inaczej niż Angelina i Brad.
źródło: pudelek.pl
Biografia Tobey’a
Tobias Vincent Maguire (ur. 27 czerwca 1975 w Santa Monica) – amerykański aktor i producent filmowy; występował w roli Petera Parkera w serii filmów o Spider-Manie.
Tobias Maguire urodził się w Santa Monica, w stanie Kalifornia. Jego ojciec Vincent i matka Wendy mieli wtedy 20 i 18 lat, a ich związek trwał jeszcze tylko dwa lata, przez co był głównie wychowywany przez swoją matkę. Nie mieli stałych środków utrzymania, dlatego przeprowadzali się z miasta do miasta. Pierwotnie Tobey Maguire chciał zostać szefem kuchni jak jego ojciec, lecz za namową matki, która zaoferowała mu 100 dolarów wybrał ostatecznie aktorstwo. Zadebiutował w programie On Location with Rodney Dangerfield, gdzie wygłosił dwie linijki tekstu. Podczas kręcenia zdjęć do filmu Spokojnie, tatuśku poznał Leonardo DiCaprio z którym się zaprzyjaźnił. Przełomem w jego karierze okazał się serial Great Scott!, dzięki któremu zyskał uznanie widzów i krytyków.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz