Taylor Swift i Calvin Harris rozstali się


Swift-HarrisZagraniczne media donoszą o rozstaniu Taylor Swift i Calvina Harrisa. Magazyn „People” twierdzi, że to mężczyzna zakończył związek z piosenkarką. Podobno na relacje pary miał wpływ wypadek, któremu niedawno uległ DJ. Według „Hollywood Life” do rozstania doszło przez liczne nieporozumienia.
Na razie żaden z artystów oficjalnie nie odniósł się do doniesień. Calvin i Taylor podobnie jak Johnny Depp i Amber Heard wytrzymali ze sobą 15 miesięcy. Czy związek muzyków przetrwa kolejny poważny kryzys?
Nie było żadnej wielkiej awantury, po prostu romans się wypalił – zdradza informator E! News. To było bardzo dojrzałe rozstanie. Wciąż ze sobą rozmawiają.
Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu Swift i Harris trafili na pierwsze miejsce listy najlepiej zarabiających par show-biznesu, którą opublikował magazyn „Forbes”. Ich wspólny dochód za 2015 rok wyceniono na 146 milionów dolarów.
źródło: gwiazdy.wp.pl
Biografia Taylor
Taylor Alison Swift (ur. 13 grudnia 1989[1]) – amerykańska wokalistka country i popowa oraz instrumentalistka.
W 2006 roku ukazała się jej pierwsza płyta, Taylor Swift, która uzyskała multiplatynowy status w Stanach Zjednoczonych. Dwa lata później Swift wydała swój drugi album, Fearless, który spędził na szczycie Billboard 200 jedenaście tygodni, więcej od jakiejkolwiek innej płyty od 2000 roku[2]. W listach podsumowujących sprzedaż albumów w 2008 roku, Fearless uplasował się na 3. miejscu z 2.1 milionami kopii, zaś Taylor Swift zajął 6. pozycję ze sprzedażą 1.5 miliona egzemplarzy[3]. W 2009 roku magazyn Billboard uznał Taylor za artystkę roku, a Fearless otrzymał w 2010 roku nagrodę Grammy dla albumu roku[4].
W 2011 roku magazyn Forbes umieścił Swift na 7. miejscu listy najbardziej wpływowych postaci show biznesu, jako że w okresie 12 miesięcy jej zarobki wyniosły 45 milionów dolarów[5]. Z kolei rok później zajęła 11. pozycję w tym samym zestawieniu, z rocznym dochodem w wysokości 57 milionów dolarów[6].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Calvina
Calvin Harris, właściwie Adam Richard Wiles (ur. 17 stycznia 1984 roku w Dumfries w Szkocji) – szkocki DJ, a także piosenkarz, autor tekstów i producent muzyczny. Pierwsze EP – Stouffer, wydał w 2002 roku, jednak popularność zdobył dopiero 5 lat później, po wydaniu debiutanckiego albumu I Created Disco, zawierającego takie hity jak The Girls i Acceptable in the 80s. Jednak dopiero po ukazaniu się singla „We Found Love” nagranego z Rihanną, współpracą z Calvinem zainteresowały się inne gwiazdy.
Jako producent współpracował m.in. z Kylie Minogue, DJ Tiësto, Róisín Murphy, Sophie Ellis-Bextor, Dizzee Rascalem, Tinie Tempahem, Florence Welch i Cheryl Cole.
Harris spotykał się z brytyjską wokalistką Ritą Orą[1].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz