Tajemniczy związek Aslihan Gurbuz i Kerema Kupaci’ego


Aslihan GurbuzAslihan Gurbuz (33 l.) to jedna z najbardziej skrytych aktorek grających w popularnym serialu jakim jest Wspaniałe Stulecie. Dziennikarzom do dziś nie udało się ustalić, czy ona i jej partner faktycznie zostali rodzicami…
Sułtanka Halime jak lwica walczy o życie swoich dzieci: księcia Mustafy i Dilruby. Grająca ją Aslihan Gurbuz jak nikt inny pasuje do tej roli. – Jestem w połowie Azerką, a to oznacza silny charakter, upór i konsekwencję w działaniu – wyznaje.
Zawsze chciała być aktorką. – To mój najczęściej powtarzający się sen z dzieciństwa:gram na scenie- mówi. Ale nikomu nie wspominała o swoim marzeniu, tym bardziej że przyszło jej wzrastać w obcym środowisku. Gdy miała sześć lat, jej ojciec zmienił pracę i cała rodzina przeniosła się z Istambułu do małej mieściny Inegol na prowincji.
Asli od początku była traktowana przez rówieśników wrogo. Dlatego stała się zamknięta i nieufna. Ale nie zapomniała o wielkim marzeniu. Postanowiła zdawać do szkoły aktorskiej w Istambule. Dostała się z najlepszymi ocenami. Była prymuską. Ale pod koniec ostatniego roku miało miejsce dramatyczne zdarzenie, które omal nie przekreśliło jej aktorskich planów.
– Jechałam minibusem, gdy doszło do zderzenia. Przeleciałam z tylnego siedzenia i wypadłam przez przednią szybę. Pięć miesięcy przeleżałam w szpitalu – opowiadała. Musiała zrezygnować z pracy w teatrze. Na pociechę dostała rolę w serialu. W 2011 roku dostała prestiżową nagrodę Złotego Motyla dla najlepszej aktorki.
Rok 2011 był dla niej szczególny także z powodów osobistych. Związała się z aktorem Keremem Kupacim (45 l.). Jedna z gazet napisała nawet, że Aslihan i Kerem wzięli ślub na jachcie u wybrzeży Cypru. Dowodem były zdjęcia opublikowane w internecie – ślubna wiązanka i obrączki na palcach aktorów. Para nigdy tej rewelacji nie potwierdziła.
Później media zainteresowało tajemnicze zniknięcie Aslihan. Przez dwa lata nie pojawiała się publicznie, nie wystąpiła w żadnym serialu ani filmie. Podejrzewano, że poświęciła się macierzyństwu. Po pewnym czasie w internecie zamieszczono kręcony z ukrycia film, na którym aktorska para wylegiwała się na plaży. Komentowano dość pokaźny brzuszek aktorki, jakoby pociążowy. Ale Aslihan tylko wzruszyła ramionami: – Przytyłam trochę – skomentowała.
Za to pojawiały się oznaki świadczące o tym, że w związku aktorów dzieje się coraz gorzej. Pisano, że często się kłócą i miewają ciche dni. Na początku 2014 roku doszło do skandalu na charytatywnym przyjęciu na rzecz dzieci z autyzmem. Aslihan i Kerem przybyli na nie osobno. Najpierw przyszedł on, ale gdy zobaczył wchodzącą partnerkę, ostentacyjnie opuścił salę.
Kilka miesięcy później znów było głośno o Keremie. Aresztowano go za jazdę samochodem po pijanemu. Został skazany na rok więzienia w zawieszeniu. To chyba ostatecznie zadecydowało o losach pary. Aslihan została sama ze swoimi dwoma ukochanymi kotami. Czy także z dzieckiem? Konia z rzędem temu, kto odpowie na to pytanie. Podobno do dziś jest singielką, ale w przypadku tak skrytej kobiety niczego nie można być pewnym na sto procent.
źródło: pomponik.pl