Szulim i Woźniak-Starak wyjechali na egzotyczne wakacje


szulim-wozniak-starakAgnieszka Szulim to wielka szczęściara. Dziennikarka od kilku miesięcy spotyka się bowiem z synem jednej z najbogatszych par polskiego biznesu, Piotrem Woźniak-Starakiem, który robi wszystko, by spełniać nawet jej najbardziej ekstrawaganckie zachcianki.

Teraz para wypoczywa na luksusowych wakacjach na Karaibach! Jak odnosi serwis „AfterParty.pl”, Szulim i Starak wybrali miejsce, w którym odpoczywają największe gwiazdy światowego show-biznesu, a taki wyjazd nie należy do tanich!

– Polecieli do Ameryki Północnej. Wracają na samym początku lutego. Ta podróż jest kolejnym etapem w ich relacji. Agnieszka bardzo kocha Piotra, a on przychyla jej nieba – wyznał znajomy gwiazdy w rozmowie ze stroną.

Agnieszka wybrała na miejsce jej wakacji z ukochanym wyspę Saint-Barthélemy nieopodal Dominikany.

„Wynajęcie pokoju w 5-gwiazdkowym hotelu na tylko jedną noc kosztuje w promocji od 4 do nawet 10 tysięcy złotych! Polskie biura podróży nie oferują tego kierunku w swoich katalogach, bo jest on za drogi. Oznacza to, że Agnieszka i Piotr zdecydowali się na lot prywatnym samolotem” – czytamy na „AfterParty.pl”.

Szulim pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie zdjęciem z kultowej restauracji „Nikki Beach St. Barth”, w której podczas wakacji stołują się takie gwiazdy, jak Jennifer Lopez, Mariah Carey czy Beyoncé!
źródło: gala.pl

agnieszka-szulim-wakacje

(Odwiedzono: 15 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *