Szulim i Woźniak-Starak w podróży poślubnej


Szulim i Wozniak-StarakPodczas gdy Małgorzata Rozenek dopiero przechodzi przez zamieszanie związane ze ślubem, Agnieszka Woźniak-Starak (38 l.) odpoczywa już na rajskich wakacjach ze swoim ukochanym. Dziennikarka opublikowała właśnie fotki z podróży poślubnej!

Agnieszka Szulim ochłonęła nieco po swoim bajkowym ślubie w Wenecji. Zdążyła już wypromować program “Azja Express”, którego jest prowadzącą, a także pojawiła się na corocznym Balu Fundacji TVN. To dla niej ważne wydarzenie, ponieważ podczas poprzedniej edycji imprezy Piotr Woźniak-Starak (35 l.) poprosił ją o rękę.

Jednak teraz dla świeżo upieczonych małżonków nastał czas błogiego lenistwa. Milioner oraz dziennikarka udali się bowiem w podróż poślubną. Choć para nie zdradziła, gdzie odpoczywa, jedno jest pewne – niczego im tam nie brakuje. Wystarczy spojrzeć na fotki, jakie publikują na swoich kontach na Instagramie.

szulim-i-wozniak-starak-miesiac-miodowy
źródło: pomponik.pl i Instagram.com
tagi: miesiąc miodowy

Biografia Agnieszki

Agnieszka Szulim-Badziak (ur. 15 kwietnia 1978 w Warszawie[1]) – polska dziennikarka, prezenterka radiowa i telewizyjna.
Ukończyła Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego i podyplomowe studium Formy Dziennikarskie w Akademii Telewizyjnej TVP. Zdobyła także licencjat w zakresie dziennikarstwa radiowego w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie[2].

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Piotra

Piotr Woźniak-Starak to syn Anny Woźniak z jej pierwszego małżeństwa – wieloletniej właścicielki firmy Belvedere Łazienki Królewskie, do której należą m.in. restauracja Belvedere, firma cateringowa i kilka mniejszych lokali. Obecnie jest ona żoną Jerzego Staraka. Ojczym Piotra na tegorocznej liście najbogatszych Polaków zajmuje 5 miejsce, z majątkiem szacowanym na 3,25 miliarda złotych. Jest on właścicielem firmy farmaceutycznej Polpharma.
źródło: mowimyjak.pl

(Odwiedzono 246 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *