Szulim i Woźniak-Starak nieźle zabalowali


szulim-wozniak-starakChyba można zaryzykować stwierdzenie, że w polskim show-biznesie jedne z najlepszych imprez organizują Agnieszka Szulim (38 l.) i Piotr Woźniak-Starak (35 l.). Przekonali się o tym sąsiedzi pary, którzy kilka dni temu mieli spore kłopoty z zaśnięciem. Wszystko przez to, że na domówce zakochanych było naprawdę głośno.
Była rytmiczna muzyka, ciągłe wybuchy śmiechu i ożywione rozmowy. Ewidentnie całe zaproszone towarzystwo doskonale się bawiło i świetnie czuło się ze sobą.

Jednak ten dobry nastrój nie udzielił się sąsiadom Szulim i Woźniaka-Staraka. Według tabloidu próbowali nawet odłączyć dom mężczyzny od prądu! Gdy to nie pomogło, wezwali policję.

„Były dwie interwencje. Pierwsza o godz. 20.40 dotyczyła zakłócania ciszy. Osoba została pouczona. Druga interwencja miała miejsce o godz. 22.25 i dotyczyła tego samego, tym razem już ciszy nocnej” – opowiada komendant Jarosław Sawicki z Komendy Policji w Piasecznie w rozmowie z „Super Expressem”.

Milioner miał nie być w stanie, by porozmawiać z funkcjonariuszami, ale wyręczył go w tym jego ochroniarz. Uspokoił stróżów prawa i obiecał, że będzie już ciszej i spokojniej. Zwłaszcza, że goście powoli zbierali się do wyjścia.

Piotr i Agnieszka, jak na dobrych gospodarzy przystało, odprowadzili wszystkich do samochodów. Gdy całe towarzystwo „wysypało się” na ulicę, wyszło na jaw, że w domu narzeczonych gościła sama śmietanka. Był Piotr Adamczyk, Katarzyna Niezgoda, Magdalena Boczarska z Mateuszem Banasiukiem i…. były facet Dody, Emil Haidar wraz z nową ukochaną.

Piotr musiał być im bardzo wdzięczny za przybycie, bowiem wszystkich serdecznie żegnał, a z niektórymi wymienił nawet uściski! Mało kto wiedział, że jest taki wylewny!
źródło: pomponik.pl

Biografia Agnieszki

Agnieszka Szulim-Badziak (ur. 15 kwietnia 1978 w Warszawie[1]) – polska dziennikarka, prezenterka radiowa i telewizyjna.
Ukończyła Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego i podyplomowe studium Formy Dziennikarskie w Akademii Telewizyjnej TVP. Zdobyła także licencjat w zakresie dziennikarstwa radiowego w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie[2].

W latach 2003–2004 współpracowała z Radiową Jedynką w Redakcji Magazynów Informacyjnych i Dzienników oraz prowadziła poranną audycję Obudź się.

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Piotra

Piotr Woźniak-Starak to syn Anny Woźniak z jej pierwszego małżeństwa – wieloletniej właścicielki firmy Belvedere Łazienki Królewskie, do której należą m.in. restauracja Belvedere, firma cateringowa i kilka mniejszych lokali. Obecnie jest ona żoną Jerzego Staraka. Ojczym Piotra na tegorocznej liście najbogatszych Polaków zajmuje 5 miejsce, z majątkiem szacowanym na 3,25 miliarda złotych. Jest on właścicielem firmy farmaceutycznej Polpharma. Jednak filmowiec, mimo biznesowego potencjału, zdecydował się pójść inną zawodową drogą. Wybrał film. Syn polskich miliarderów studiował w Nowym Jorku w prestiżowej Parsons School of Design. W swoim artystycznym dorobku ma już na koncie m.in. asystowanie Andrzejowi Wajdzie przy filmie „Katyń”, współprodukowanie „Izolatora” Christophera Doyle’a oraz produkcję wyżej wspomnianego polskiego melodramatu „Big Love” z Antonim Pawlickim i Aleksandrą Hamkało w rolach głównych.
źródło: mowimyjak.pl

(Odwiedzono: 5 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *