Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski powitali kolejne dziecko


Sylwia Przybysz urodziła w nocy z niedzieli na poniedziałek. Dziewczynka jest drugim dzieckiem pary. „Mamy to” – napisał na Instagramie dumny ojciec, publikując zdjęcie z porodówki.

Pierwsza córeczka pary, Pola, przyszła na świat na początku stycznia 2020 roku i momentalnie stała się oczkiem w głowie rodziców.

Zaledwie dziesięć miesięcy później influencerzy poinformowali, że spodziewają się kolejnego dziecka! Decyzja ta mogła zszokować fanów, ale równocześnie para wielokrotnie podkreślała, że chce mieć liczną rodzinę.

Z kolei płeć drugiego dziecka nie była dla nikogo zaskoczeniem, ponieważ influencerzy poinformowali o niej już wcześniej, w dość nietypowy sposób, podczas… testowania babeczek. Różowe nadzienie oznaczało właśnie, że ich rodzina powiększy się o córeczkę.

O narodzinach drugiego dziecka poinformował dumny ojciec na Instagramie. „Mamy to” napisał, zamieszczając uśmiechnięte zdjęcie z porodówki.

Para jeszcze nie zdradziła, jakie imię nada córeczce. Macie jakieś domysły?


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Sylwii

Sylwia Przybysz (ur. 28 sierpnia 1998 w Ciechanowie[1]) – polska piosenkarka i youtuberka. Laureatka konkursu YouTube Young Stars 2015. Karierę muzyczną rozpoczęła w 2012, publikując covery na oficjalnym kanale w serwisie YouTube. Na pierwszym udostępnionym nagraniu wykonywała utwór Cher Lloyd „Want U Back”. Pod koniec 2014 została odkryta przez wytwórnię muzyczną My Music[3]. 24 kwietnia 2015 zaprezentowała wideoklip do debiutanckiego singla „Plan”, w którym gościnnie zaśpiewał Mezo. Piosenka znalazła się na jej pierwszym albumie studyjnym pt. Plan, który został wydany 9 października. Wśród gości na albumie znaleźli się m.in. zespół Verba i DJ Remo. Na początku 2019 ogłosiła zakończenie współpracy z wytwórnią My Music[4]. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o Janie

Jan Dąbrowski (ur. 29 września 1996 w Legnicy) – polski youtuber, prezenter radiowy i telewizyjny. Jest najmłodszym z czterech synów Małgorzaty (ur. 1961) i Jarosława (ur. 1961) Dąbrowskich. Ma trzech braci, Tomasza (ur. 1986), Piotra (ur. 1988) i Pawła (ur. 1991). W latach gimnazjalnych trenował taekwondo. W 2011 zdobył złoty medal w międzynarodowym turnieju Brabant Open[3]. Absolwent I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Legnicy, w klasie matematyczno-fizycznej z rozszerzoną dodatkowo informatyką. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 54 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 2)

Jeden komentarz do “Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski powitali kolejne dziecko”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *