Sylwia Lipka i Rafał Wiewióra na weselu


Sylwia Lipka pochwaliła się zdjęciem z wesela. Młoda piosenkarka tym razem wybrała się na rodzinną uroczystość ze swoim chłopakiem Rafałem Wiewiórem. To nie pierwszy raz, gdy para chwali się swoim uczuciem w internecie!

Kim jest chłopak Lipki? Z odpowiedzią na to pytanie z pewnością nie mają problemu najwięksi fani piosenkarki. Młoda gwiazda bowiem dość często publikuje na Instagramie wspólne zdjęcia z Wiewiórem. Relacja 22-latki z jej ukochanym jest już na tyle poważna, że gwiazdka postanowiła wybrać się razem z chłopakiem na rodzinną imprezę. Skąd to wiemy? Lipka parę dni temu sama wstawiła do sieci fotografię wykonaną na weselu. Trzeba przyznać, że naprawdę piękna z nich para! Co wiemy na temat przystojnego partnera wokalistki?

Sylwia jest w związku z Rafałem co najmniej od lipca 2016 roku. To właśnie wtedy piosenkarka publicznie wyznała swoim fanom, że ma chłopaka. Wiewióra również pracuje w show-biznesie. Chłopak Sylwii jest bowiem tancerzem, który występował m.in na koncertach innego wykonawcy z ekipy Young Stars, Jeremiego Sikorskiego. Rafała, który również nie stroni od publikowania wspólnych zdjęć ze swoją ukochaną, śledzi na Instagramie już ponad 37,5 tys. użytkowników serwisu.


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Sylwii

Sylwia Maria Lipka (ur. 12 grudnia 1996 w Katowicach[1]) – polska wokalistka, wideoblogerka i prezenterka telewizyjna.

W 2014 roku związała się ze stacją telewizyjną Disney Channel, gdzie prowadziła audycję I Love Violetta[2].

24 listopada 2015 roku do sprzedaży trafił debiutancki singel Lipki „Masz to coś”[3], a 1 lipca 2016 roku premierą miał pierwszy album studyjny piosenkarki zatytułowany Szklany sen. Wydawnictwo trafiło do sprzedaży nakładem wytwórni muzycznej My Music[4]. Płyta zadebiutowała na 2. miejscu polskiej listy przebojów – OLiS[5]. Dwa single z płyty, „Zapomnieć chcę” i „Zobacz”, uzyskały status złotej płyty[6]. W 2016 wyruszyła w ogólnopolską trasę koncertową Szklany Sen Tour, która zakończyła się na początku 2017 roku.

Kilka słów z Wikipedii o weselach

Przyjęcie weselne – zwyczajowa forma przyjęcia okolicznościowego, określanego potocznie jako wesele, organizowanego z okazji ślubu[1].

Zwyczaje towarzyszące zawieraniu małżeństwa zależą od kręgu kulturowego z jakiego wywodzą się przyszli małżonkowie[2]. W Polsce przyjęcie weselne odbywało się zazwyczaj w domu panny młodej. W dzisiejszych czasach zdecydowanie bardziej popularne jest organizowanie wesel w domach weselnych.[3]

Dla przykładu, w Polsce przebieg przyjęcia weselnego może wyglądać następująco:
powitanie młodej pary chlebem i solą
toast wzniesiony szampanem i stłuczenie kieliszków przez młodą parę na szczęście
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 62 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *