Sylwester Wardęga pokazał się ze swoją dziewczyną


wardega kolakowskaSylwester Wardęga to jeden z najpopularniejszych internautów w Polsce. Od 2011 publikuje zdobywające coraz większą popularność filmy w serwisie YouTube.

Rozpoznawalność poza Polską zdobył dzięki filmikowi „Mutant Giant Spider Dog”, który w przeciągu tygodnia wyświetlono ponad 33 miliony razy.

Do tej pory media nie pisały o życiu uczuciowym Sylwestra, a i on sam nie pokazywał się publicznie w towarzystwie swojej drugiej połówki.

Ostatnio jednak zrobił wyjątek. W ośrodku Róży Wiatrów w Węgorzewie odbyły się I Żeglarskie Mistrzostwa Polski YouTuberów. Jedną z osad byli Piraci z Karaibów, w których skład wchodził Wardęga wraz ze swoją dziewczyną, Moniką Kołakowską.

Jak się dowiedzieliśmy, wybranka blogera jest trenerką fitness i również publikuje w sieci swoje filmiki.

Myślicie, że ukochana Wardęgi może być konkurencją dla Anny Lewandowskiej i Ewy Chodakowskiej?
źródło: gala.pl

Biografia Sylwestra

Sylwester Adam Wardęga, również SA Wardęga (ur. 31 grudnia 1989 w Mławie) – polski niezależny twórca filmowy, youtuber i performer[1]. Jego kanał w serwisie YouTube jest najpopularniejszym kanałem w Polsce pod względem liczby subskrybentów – ma ich ponad 3 miliony[2].

Od 2011 publikuje zdobywające coraz większą popularność filmy w serwisie YouTube. Rozpoznawalność poza Polską zdobył dzięki filmikowi Mutant Giant Spider Dog, który w przeciągu tygodnia wyświetlono ponad 33 miliony razy, zaś w całym 2014 roku 118 milionów razy, dzięki czemu stał się najpopularniejszym filmem w tym serwisie w 2014[3][4] i zdobył nagrodę YouTube Rewind[5].

Kręcone przez niego filmy, w których żartuje z policjantów lub „trolluje” ich przyniosły mu problemy z prawem.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 85 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *