Steven Tyler i Aimee Ann Preston są razem


Tyler i Preston Steven Tyler przyznał, że spotyka się z młodszą o prawie 40 lat kobietą.
Rockman, a obecnie aspirujący muzyk country, pojawił się na imprezie Eltona Johna ze swoją dziewczyną, Aimee Ann Preston. 28-latka od 2014 roku była asystentką 67-letniego wokalisty Aerosmith, dotąd jednak nie pokazywali się jako para.
Steven Tyler ostatnio opublikował piosenki country – „Love Is Your Name” i „Red White & You”. Premiera całego longplaya planowana jest na 2016 rok.
Jego dorobek z Aerosmith zamyka płyta „Music from Another Dimension!” z listopada 2012 roku.
źródło: gwiazdy.wp.pl
tagi: nowy chłopak, nowy partner, nowa dziewczyna, nowa partnerka
Biografia Stevena
Steven Tyler właściwie Steven Victor Tallarico (ur. 26 marca 1948 w Yonkers[2]) – amerykański wokalista, współautor tekstów. Wraz z zespołem Aerosmith odniósł jeden z największych sukcesów spośród wszystkich grup rockowych w historii muzyki[3]. Szacuje się, ze grupa sprzedała do tej pory ponad 150 milionów albumów na całym świecie[3]. W 2006 roku piosenkarz został sklasyfikowany na 3. miejscu listy 100 najlepszych wokalistów wszech czasów według Hit Parader[4]. W 2009 roku został umieszczony na 8. miejscu listy 50 najlepszych heavymetalowych frontmanów wszech czasów według Roadrunner Records[5].
Ojciec Stevena, Victor Tallarico, o pochodzeniu włosko-niemieckim, był muzykiem klasycznym, prowadzącym w Nowym Jorku własną orkiestrę Vic Tallarico Orchestra. Nauczał także muzyki w Cardinal Spellman High School w Bronksie. Matka, Susan Blancha ma pochodzenie słowiańsko-czirokeskie, a jej nazwisko rodowe jest przekształconą wersją oryginalnego polskiego nazwiska Czarnyszewicz[6]. Obecnie oboje są kustoszami w Tyler Zoo. Tyler ma starszą siostrę, Lynde Hasz Tallarico, która jest nauczycielką w szkole podstawowej w Vermont. Steven dorastał i uczęszczał do szkoły Roosevelt High School w Yonkers, w stanie Nowy Jork, z której został usunięty za używanie narkotyków[7]. Ukończył szkołę Leonard Quintano’s School for Young Professionals.
W wieku sześciu lat, zaczął udzielać się wokalnie w kościelnym chórze, choć nigdy nie brał lekcji śpiewu. Zanim dołączył do Aerosmith śpiewał i grał na perkusji w kilku lokalnych zespołach: Chain Reaction, Strangeurs, William Proud, Chain.
Latem 1969 roku Steven wyjechał na wakacje do Sunapee, gdzie poznał Joe Perry’ego, pracującego w miejscowej restauracji. Rok później wraz z Joe Perrym i Tomem Hamiltonem przeprowadzili się do Bostonu, gdzie założyli wspólnie zespół Aerosmith. W składzie znaleźli się także perkusista Joey Kramer i gitarzysta Brad Whitford.
Życie prywatne
Tyler ma trzy córki i syna z różnych związków – aktorkę Liv Tyler (ur. 1977), Mię (ur. 1978) i Chelsea (ur. 1989) oraz Taja Monroe Tallarico (ur. 1991)[8]. Ma także wnuka Milo[9]. W latach 1978-1987 był żonaty z Cyrindą Foxe[10]. W 1998 roku ożenił się z Teresą Barrick[10]. Para rozstała się w 2006 roku. W latach 2006-2013 był związany z promotorką tras Aerosmith, Erin Brady[10].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz