Starak spędził wieczór kawalerski na jachcie Kulczyka


Szulim i Wozniak-StarakWygląda na to, że ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka powoli przestaje być tak prywatny, jak chciała tego para młoda. Miliarder i celebrytka uciekli przed mediami do Wenecji, ale goście, których zaprosili, postarali się o to, by pokazać w Internecie kilka momentów uroczystości. Wiadomo już, że panna młoda miała aż cztery suknie ślubne.

Do sieci trafiły też zdjęcia z wieczoru kawalerskiego Piotra Woźniaka-Staraka. Wiadomo, że imprezę zorganizował jego dobry przyjaciel, również syn miliardera, Sebastian Kulczyk. Najbogatszy Polak zabrał swoich kolegów w rejs luksusowym jachtem odziedziczonym po ojcu. Panowie mieli do dyspozycji salę kinową, drinki i 30 osób obsługi.

Zdjęcia trafiły na Instagram dzięki przyjacielowi pana młodego, Urosowi Ignjacevicowi, który chwali się w sieci, że jest “znawcą dobrego życia”.

Pewnie dlatego znaleźli z Piotrem wspólny język.

Wozniak-Starak wieczor kawalerski
źródło: pudelek.pl

Biografia Agnieszki

Agnieszka Szulim-Badziak (ur. 15 kwietnia 1978 w Warszawie[1]) – polska dziennikarka, prezenterka radiowa i telewizyjna.
Ukończyła Wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego i podyplomowe studium Formy Dziennikarskie w Akademii Telewizyjnej TVP. Zdobyła także licencjat w zakresie dziennikarstwa radiowego w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie[2].

źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Piotra

Piotr Woźniak-Starak to syn Anny Woźniak z jej pierwszego małżeństwa – wieloletniej właścicielki firmy Belvedere Łazienki Królewskie, do której należą m.in. restauracja Belvedere, firma cateringowa i kilka mniejszych lokali. Obecnie jest ona żoną Jerzego Staraka. Ojczym Piotra na tegorocznej liście najbogatszych Polaków zajmuje 5 miejsce, z majątkiem szacowanym na 3,25 miliarda złotych. Jest on właścicielem firmy farmaceutycznej Polpharma.
Jednak filmowiec, mimo biznesowego potencjału, zdecydował się pójść inną zawodową drogą. Wybrał film. Syn polskich miliarderów studiował w Nowym Jorku w prestiżowej Parsons School of Design. W swoim artystycznym dorobku ma już na koncie m.in. asystowanie Andrzejowi Wajdzie przy filmie „Katyń”, współprodukowanie „Izolatora” Christophera Doyle’a oraz produkcję wyżej wspomnianego polskiego melodramatu „Big Love” z Antonim Pawlickim i Aleksandrą Hamkało w rolach głównych.
źródło: mowimyjak.pl

(Odwiedzono 316 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *