Sofia Richie i Elliot Grainge się zaręczyli


Sofia Richie i Elliot GraingeByła dziewczyna Justina Biebera i Scotta Disicka zaręczyła się! Kim jest wybranek córki legendarnego muzyka, Lionela Richie?
Sofia Richie weszła z hukiem do świata show-biznesu, gdy przed laty (2016 rok) Justin Bieber oświadczył na Instagramie, że córka legendarnego Lionela i młodsza siostra Nicole jest jego dziewczyną. Związek młodych gwiazd nie potrwał jednak długo.
Po rozstaniu koleżanka Paris Jackson, Kylie Jenner i Belli Hadid skupiła się na życiu zawodowym i postanowiła spróbować swoich sił jako modelka. Była związana z prestiżowymi agencjami L.A. Models i Select Model Management, wystąpiła m.in w kampanii kolekcji Material Girl stworzonej przez Madonnę. Mimo to nie podbiła świata modelingu.
Świat usłyszał o niej ponownie, gdy w 2017 roku związała się ze starszym od siebie o 16 lat Scottem Disickiem. Ich relacja od początku budziła kontrowersje. Celebryta był wcześniej partnerem Kourtney Kardashian, z którą ma trójkę dzieci – Masona, Penelope oraz Reigna. Para rozstała się w atmosferze skandalu, ale zachowała przyjacielskie stosunki. Do tego stopnia, że Disick i jego kolejna dziewczyna – Sofia Richie – wyjeżdżali na wspólne wakacje z klanem Kardashian-Jenner. Byli ze sobą przez 3 lata.
Po rozstaniu z celebrytą modelka znalazła pocieszenie w ramionach swojego przyjaciela, Jadena Smitha, syna Will i Jady Pinkett Smith. Gdy i ta relacja się rozpadła, gwiazda rzuciła się w objęcia niejakiego Elliota Graina i wszystko wskazuje na to, że to prawdziwa miłość. 23-letnia córka Lionela Richiego i Diane Alexander właśnie ogłosiła zaręczyny.
W środę 20 kwietnia Sofia podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciami, na których został uwieczniony moment oświadczyn. Wszystko odbyło się w romantycznej atmosferze, pośród płatków białych kwiatów i blasku świec, narzeczony ukląkł na jedno kolano.
28-letni Elliot Grainge jest synem Luciana Grainge, dyrektora generalnego Universal Music Group. Distractify wycenił majątek juniora na 5 milionów dolarów, w 2021 roku mężczyzna trafił na listę „Forbesa”. Tak jak ojciec, Elliot pracuje w branży muzycznej, jest właścicielem niezależnej wytwórni płytowej 10K Projects. Przed związkiem z Richie nie był postacią publiczną.
Sofia Richie i Elliot Grainge instagram 1
Sofia Richie i Elliot Grainge instagram 2
Sofia Richie i Elliot Grainge instagram 3
źródło: glamour.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Sofi Richie
Sofia Richie jest amerykańską osobowością mediów społecznościowych, modelką i projektantką mody. Wystąpiła w kampaniach wielu głównych marek, w tym Tommy Hilfiger, Michael Kors i Adidas. Jest najmłodszą córką piosenkarza Lionela Richie i siostrą osobowości telewizyjnej Nicole Richie. Czytaj więcej (en)
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz