Sławomir Zapała i jego partnerka: Ich kariera nabiera tempa


Cudowne nowiny dla fanów tej pary! Sławomir Zapała (34 l.) i jego partnerka Magdalena „Kajra” Kajrowicz-Zapała (34 l.) mają co świętować! Ich kariera nabiera tempa. Jak czytamy w jednym z tygodników, nadal będą prowadzić popularne muzyczne show i dostaną całkiem niezłą gażę. Dodatkowo zapunktowali pomocą udzieloną potrzebującej kobiecie.

Trwa dobra passa w życiu Zapały i jego ukochanej żony. Niedawno TVP podjęła decyzję o kontynuacji programu Big Music Quiz, który małżonkowie razem prowadzą.

– Show wróci na antenę we wrześniu i będzie emitowane w piątkowe wieczory. Gwiazdorska para dostanie za prowadzenie 60 tysięcy złotych honorarium. Teraz pełną parą trwają nagrania kolejnych odcinków. Zobaczymy w nich wiele lubianych gwiazd – zdradza w rozmowie z „Rewią” jeden z pracowników stacji.

Sławomir i Kajra całe dnie spędzają więc teraz w studiu telewizyjnym, do tego dochodzą liczne koncerty. W rezultacie małżonkowie mają pełne ręce roboty, co realnie przekłada się również na ich stan finansów.

Ale Zapałowie nie zapominają o tych, którym w życiu mniej się szczęści. Niedawno wsparli finansowo koleżankę po fachu, muzyka i scenarzystkę, Aleksandrę Utracką-Skoczeń.

Muzyk wielokrotnie podkreśla, że wygrał los na loterii, spotykając Magdalenę. To właśnie ukochana mobilizuje go do codziennej pracy…

– Gdyby nie moja żona, to nie byłoby Sławomira, bo ja bym się znudził. Zapalam się szybko, bardzo mnie coś cieszy, a potem odpuszczam. Nie kończę spraw i dopiero moja żona nauczyła mnie, że nie wolno odpuszczać, tylko trzeba doprowadzać sprawy do końca. Trzeba po prostu ciężko pracować, bo bez tego się nie da – wyznaje Zapała.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Sławku

Sławomir Paweł Zapała, ps. Sławomir (ur. 19 marca 1983 w Krakowie[1]) – polski aktor, showman, piosenkarz, konferansjer i prezenter telewizyjny.

Po ukończeniu nauki w PWST wystąpił w wielu filmach i serialach, takich jak m.in.: Karol. Człowiek, który został papieżem, 33 sceny z życia, Pod Mocnym Aniołem, Hotel 52, Czas honoru, Prawo Agaty, Blondynka, Ojciec Mateusz czy Świat według Kiepskich. Występował w teatrach: Rozrywki, Bagatela, Kamienica, Na Woli oraz Studio[1].

Działalność muzyczną rozpoczął w Nowym Jorku na Long Island. Tam zdobył uznanie polskich imigrantów[3]. W 2015 roku został wokalistą muzyki rock-polo[4] i wykreował swój pseudonim sceniczny – „Sławomir”. 5 marca 2015 na kanale YouTube udostępniony został jego debiutancki singel – „Megiera”. W teledysku do piosenki wystąpili aktorzy, tacy jak m.in.: Ewa Kasprzyk, Krzysztof Kiersznowski i Lech Dyblik. Klip osiągnął w serwisie ponad 30 milionów wyświetleń[5]. 24 czerwca ukazał się drugi singel – „Ni mom hektara”, 18 marca 2016 trzeci – „Aneta”, nagrany przy współpracy z zespołem Vox. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o Magdzie

Magdalena Kajrowicz-Zapała (ur. 27 kwietnia 1984 w Wałbrzychu) – polska aktorka filmowa i telewizyjna.
W 2007 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie[potrzebny przypis].

Podczas studiów grała w produkcjach w reżyserii Agnieszka Holland, Janusza Majewskiego i Michała Kwiecińskiego. W latach 2005–2009 była członkinią zespołu Krakowskiej Opery Kameralnej[1]. Zagrała w kilku produkcjach bollywoodzkich[2].

W 2013 roku zdobyła tytuł Mistrzyni Polski na Mistrzostwach Polski Aktorów w Pływaniu. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 31 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *