Sharon Stone ma nowego partnera

Wygląda na to, że Sharon Stone (59 l.) nie jest już singielką! Aktorka ma za sobą dwa rozwody. Z pierwszym mężem rozwiodła się w 1987 roku po trzech latach małżeństwa, z drugim – w 2004, po sześciu latach wspólnego życia.
Ma za sobą także kilka nieformalnych związków.
Od kilku lat jej życie uczuciowe jest dość burzliwe. Stone była widywana z różnymi mężczyznami, jednak żaden nie zagrzał zbyt długo miejsca u jej boku.
Co ciekawe, od dłuższego czasu gwiazda gustuje niemal wyłącznie w sporo młodszych partnerach.
Jak się okazuje, znów jest zakochana, a jej wybranek i tym razem jest sporo od niej młodszy.
Para przyszła razem na jeden z filmowych eventów. Kiedy zobaczyli fotoreporterów, padli sobie w ramiona i czule się pocałowali.
Pasują do siebie?

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
tagi: nowy chłopak
Kilka słów z Wikipedii o Sharon
Sharon Yvonne Stone (ur. 10 marca 1958 w Meadville) – amerykańska aktorka, modelka i producentka. W filmie zadebiutowała w roku 1980, a szerszą popularność zdobyła w 1990 roku dzięki udziałowi w filmie science-fiction Pamięć absolutna. Status gwiazdy przyniosła jej główna rola w thrillerze Nagi instynkt w 1992 roku (za tę rolę otrzymała nominację do Złotego Globu). Jedną z najważniejszych w jej karierze była rola Ginger w filmie Kasyno z 1995 roku w reżyserii Martina Scorsese (Złoty Glob i nominacja do Oscara). Ze względu na wysoki iloraz inteligencji (154 IQ) władze szkolnego okręgu Saegertown nalegały na przyspieszenie edukacji Sharon. Do szkoły zaczęła chodzić w wieku 5 lat. Po ukończeniu szkoły elementarnej uczyła się w liceum Saegertown (Saegertown High School). W 1973 roku, będąc jeszcze w szkole średniej, zaczęła brać udział w zajęciach na Edinboro University of Pennsylvania – wybrała tam literaturoznawstwo; później, jako drugi główny przedmiot studiów, obrała architekturę nowożytną.
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz