Sebastian Kulczyk i jego żona Katarzyna biorą rozwód


Po niecałych siedmiu latach małżeństwa Sebastian Kulczyk (36 l.) rozwodzi się z żoną Katarzyną (35 l.). W sądzie toczy się sprawa o podział majątku!
Para nie chce już nawet udawać, że stara się ratować związek i stało się jasne, że są już po dwóch rozprawach rozwodowych. Przed nimi jeszcze trzecia, nie wiadomo czy ostatnia.
Papiery rozwodowe Sebastian i Katarzyna złożyli w Londynie, podobnie jak 11 lat temu uczynili to Grażyna i Jan Kulczykowie.
Nie jest też tajemnicą, że majątek Kulczyka, który odziedziczył po ojcu, szacuje się na około 14 mld złotych.
Dlatego też nie mogło skończyć się tylko na jednej rozprawie sądowej, jeżeli w grę wchodzi podział dóbr.
Byli małżonkowie podobno chcą rozstać się w pokojowych stosunkach i nie zależy im na medialnych kłótniach.
źródło: pomponik.pl
tagi: Katarzyna Jordan
Biografia Sebastiana
Sebastian Kulczyk (ur. 16 listopada 1980 w Poznaniu) – polski przedsiębiorca i menedżer. Syn i główny spadkobierca interesów jednego z najbogatszych Polaków – Jana Kulczyka.
W wieku 19 lat za sto tysięcy złotych otrzymanych od rodziców próbował uruchomić sieć kawiarni internetowych e24.pl, firma jednak nie odniosła sukcesu na rynku, w kontekście coraz powszechniejszego dostępu do szerokopasmowego internetu[3].
Następnie założył, istniejącą do dziś, agencję marketingu interaktywnego GoldenSubmarine[4]. Przez rok, w latach 2009-2010 pracował w Londynie dla amerykańskiego banku inwestycyjnego Lazard, a następnie w dziale mediów cyfrowych Sony BMG w Nowym Jorku.
W grudniu 2013 roku, po powrocie z USA, został prezesem Kulczyk Investments firmy będącej fundamentem działalności ojca[5].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz