Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska wzięli ślub?


karpiel-bulecka-krupinskaZwiązek Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki nie przestaje wzbudzać emocji. Sami zakochanie umiejętnie dozują informacje na swój temat i wciąż niechętnie opowiadają w mediach o swoim wspólnym życiu na co dzień.

Wczoraj Krupińska pojawiła się na jednym z modowych imprez w Warszawie, jednak to nie jej piękna kreacja autorstwa duetu Paprocki & Brzozowski wzbudziła największą uwagę fanów.

Na instagramie Krupińskiej pojawiło się bowiem zdjęcie, na którym modelka pozuje z projektantem Mariuszem Brzozowskim. Na serdecznym palcu modelki połyskuje tajemniczy pierścionek, który wygląda zupełnie jak… obrączka!

Biżuteria Pauliny nie uszła uwadze fanów, którzy zaczęli pytać ją wprost o to, czy jest już po ślubie. Miss Polonia na razie jednak nic im nie odpowiedziała.

Kilka tygodni temu w tabloidach pojawiły się już informacje, że Krupińska i Karpiel-Bułecka planują połączyć swój ślub z chrzcinami córeczki, Antoniny. Ta ceremonia odbyła się już jednak jakiś czas temu i nikt nie potwierdził, czy świeżo upieczeni rodzice naprawdę stanęli na slubnym kobiercu…
źródło: gala.pl

(Odwiedzono 462 razy, 1 wizyt dzisiaj)