Sebastian Karpiel-Bułecka i jego partnerka powitali kolejne dziecko

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka po raz drugi zostali rodzicami. Taka informacja pojawiła się w mediach dziś rano. Dla pewności, czy to aby na pewno prawda, skontaktowano się z menedżerem Krupińskiej. Patryk Wolski potwierdził, że Paulina została mamą! Urodziła synka czy córkę?
Krupińska (29) została mamą! I to już po raz drugi! Choć Miss Polonia 2012 i twarz stacji TVN Style nie potwierdziła póki co oficjalnie porodu, to jednak w jej imieniu zrobił to jej menadżer. Patryk Wolski potwierdził informację w rozmowie z portalem Pudelek.pl. A więc tak, to prawda: Paulina i Karpiel-Bułecka (41) zostali ponownie rodzicami. Poniżej wypowiedź menedżera Krupińskiej:
Tak potwierdzam. Paulina urodziła. Mama i dziecko czują się dobrze.
Paulina podczas całej drugiej ciąży nie chciała zdradzić płci dziecka. Ba, Krupińska nie chciała nawet oficjalnie potwierdzić, że jest w ciąży! Jednak jakiś czas temu informacje o tym, że Paulina rzeczywiście spodziewa się dziecka, zaczęły drukować magazyny, zamieszczały ją też kolejne portale. A dwutygodnik Flesz zdradził na swoich łamach, że Krupińska i Sebastian spodziewają się syna. Wówczas było już pewne, że Paulina jest w ciąży.
Jeśli Krupińska faktycznie urodziła chłopca, to oznacza to, że jej córeczka Antonina ma braciszka!
Parze serdecznie gratulujemy i czekamy na pierwsze zdjęcia malucha!
źródło: gala.pl
Biografia Pauliny
Paulina Krupińska (ur. 22 czerwca 1987 w Piastowie) – polska modelka i prezenterka telewizyjna. Miss Polonia 2012, uczestniczka Miss Universe 2013, prezenterka TVN Style[1].
Z wykształcenia jest pedagogiem. Ukończyła studia na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie[2].
W 2004 zwyciężyła w konkursie Foto Models Poland[3]. W mediach zadebiutowała w reklamie PKO BP, wcielając się w rolę „Mini Ratki”
W TVP 2 prowadziła „Pytania na śniadanie”. Od 2014 roku w TVN Style prowadzi program „Klinika urody”
Telewizja
2013: „Pytania na śniadanie” w TVP 2 -prezenterka.
od 2014 „Klinika urody” w TVN Style – prezenterka, gospodyni programu.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Sebastiana
Sebastian Karpiel-Bułecka, właściwie Łukasz Sebastian Karpiel (ur. 14 maja 1976 w Zakopanem[1]) – polski wokalista i muzyk, skrzypek. Członek formacji Zakopower. Z wykształcenia jest architektem, ukończył studia na Wydziale Architektury na Politechnice Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki.
W latach 2005-2009 był związany z wokalistką Kayah[2][3][4]. Z obecną partnerką Miss Polonia 2012 Pauliną Krupińską ma córkę Antoninę Hannę (ur. 27 lipca 2015)[5].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz