Sebastian Fabijański i jego dziewczyna wydali fortunę na wspólne mieszkanie?


Związek Olgi Bołądź (34 l.) i Sebastiana Fabijańskiego (30 l.) to już nie żarty. Para zainwestowała we wspólne mieszkanie i to nie małe pieniądze!

W czerwcu zeszłego roku zrobiło się gorąco od wieści na temat Fabijańskiego i Bołądź. Para ujawniła się na premierze filmu „Volta”.

Sebastian i jego dziewczyna Olga nie tylko przyszli tam razem, ale też cały czas trzymali się za ręce. Ponownie o ich związku zrobiło się głośno na przełomie listopada i grudnia. Wówczas pojawiły się plotki, że Bołądź i Fabijański zdążyli się już zaręczyć.

Świadczyć miał o tym pierścionek z serduszkiem, który pojawił się na dłoni aktorki. Według plotek, Sebastian zdecydował się na poważny krok, by zatrzymać przy sobie ukochaną, do której dochodziły głosy, że aktor jest zapatrzonym w siebie narcyzem.

Jednak para do tej pory nie skomentowała ani nie potwierdziła informacji. Niezależnie od tego, czy Fabijański i Olga są narzeczeństwem, para zdecydowała się na kolejny krok.

Według „Party”, kupiła wspólne mieszkanie. Do tej pory aktor miał pomieszkiwać o Bołądź, a sam również wynajmował mieszkanie. Teraz czeka na nich dwupoziomowy apartament w domu, który powstaje w warszawskim Wilanowie. Mówi się, że cena nieruchomości jest bliska miliona złotych.

„Budowa ma się skończyć jeszcze w tym roku. Olga i Sebastian zaczęli też przygotowania do ślubu, więc będzie to dla nich sezon pełen wrażeń” – powiedziała „Party” znajoma pary.

Wygląda na to, że Fabijański i Bołądź na poważnie traktują swój związek i nie będzie to jedynie kolejny przelotny romans.


źródło: pomponik.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Sebastianie

Sebastian Fabijański (ur. 14 czerwca 1987 w Warszawie) – polski aktor.

Urodził się 14 czerwca 1987 w Warszawie[1]. Studiował w Wyższej Szkole Komunikowania i Mediów Społecznych w Warszawie, w PWST w Krakowie i w Akademii Teatralnej w Warszawie, którą ukończył w 2015[1]. Popularność przyniosły mu seriale Tancerze[2] i Misja Afganistan[3]. Na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni otrzymał nagrodę za najlepszy profesjonalny debiut aktorski za filmy Jeziorak i Miasto 44[4]. Również za debiut w tych filmach otrzymał nagrodę im. Andrzeja Konica na 29. Tarnowskiej Nagrodzie Filmowej[1].

Najnowsze seriale, w których wystąpił
2015–2016: Pakt jako Patryk, asystent Skalskiego (3–4, 6–12)
2016: Belfer jako Adrian Kuś (odc. 2–9)
2017: Ultraviolet jako Michał Holender
2018: Botoks jako Marek Brzyski vel Małgorzata Brzyska
Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o Oldze

Olga Bołądź (ur. 29 lutego 1984 w Toruniu) – polska aktorka filmowa i teatralna.

W 2007 ukończyła PWST w Krakowie[1]. W trakcie ostatniego roku studiów złożyła podanie o półroczne stypendium na wyjazd do Barcelony, gdzie zagrała w przedstawieniu dyplomowym „Dell Arte no es trista”. Następnie studiowała na akademii imienia Stelli Adler (Stella Adler Academy of Acting and Theatre) w Los Angeles[2].

Występowała na deskach Narodowego Starego Teatru[1], warszawskiego Teatru „Polonia”[3] i innych. W Barcelonie grała po hiszpańsku[4].

W 2010 roku brała udział w jedenastej edycji programu TVN Taniec z gwiazdami. Jej partnerem tanecznym był Łukasz Czarnecki, z którym zajęła czwarte miejsce, odpadając w odcinku ćwierćfinałowym[5].

Ma syna Brunona (ur. 2013)[11]. Biegle komunikuje się kilkoma językami: angielskim, włoskim i hiszpańskim, uczy się także rosyjskiego[1][12]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 227 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 2)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *