Scorupco i Czerkawski na wspólnych wakacjach


scorupco-czerkawskiRelacje pomiędzy Mariuszem Czerkawskim (42 l.) a Izabellą Scorupco (44 l.) nie były w ostatnich latach najlepsze. Chyba właśnie nastąpił przełom!
Plaża w Sopocie jest jednym z najbardziej zatłoczonych miejsc w Polsce, ale tego sierpniowego dnia nie było tu tłumów.
Grupa osób z dwójką dzieci szuka miejsca. Wybierają ogrodzony teren, rozkładają się na leżakach.
Kilka plażujących w pobliżu osób rozpoznaje w jednej z kobiet Izabellę Scorupco. Aktorka ma 44 lata i fantastyczną figurę.
Z byłym mężem Mariuszem, ich 17-letnią córką Julią, jego obecną żoną Emilią oraz ich 5-letnim synkiem Iwo, aktorka spędza czas na rozmowach.
To wyjątkowa sytuacja. Mieszkający w Warszawie Czerkawski i mieszkające w Kalifornii Scorupco wraz z Julią przyjechali do Sopotu, by spędzić kilka wspólnych dni.
Pobrali się prawie 18 lat temu. Mieli po dwadzieścia kilka lat i wydawało im się, że świat leży u ich stóp, a miłość przetrwa wszystkie zakręty.
W 1997 roku przyszła na świat ich córka Julia, rok później Izabella i Mariusz byli już po rozwodzie.
Scorupco na nowo ułożyła sobie życie w Kalifornii z PR-owcem Jeffreyem Raymondem. W 2003 roku została jego żoną. W tym samym roku urodziła syna Jackoba Martina.
Czerkawski ułożył sobie życie z Emilią Raszyńską, wicemiss Polonia z 1999 roku. We wrześniu 2007 roku wzięli ślub. Dwa lata później przyszedł na świat ich syn Iwo.
O swoich relacjach byli małżonkowie mówili oględnie, okazji do spotkań było mało.
Mariusz narzekał na Izę, że ta nie uczy ich córki mówić po polsku, ale nie miał wpływu na jej wychowanie, bo był za daleko.
Przełom nastąpił, gdy dwa lata temu Iza Scorupco została jurorką szwedzkiej edycji „Top Model”, także Julia zaczęła częściej bywać w Sztokholmie, więc okazji do spotkań z tatą miała więcej.
Wspólny urlop w Sopocie pokazuje, że patchworkowa rodzina wreszcie ma dobry kontakt!
źródło: pomponik.pl