Scarlett Johansson i jej partner wzięli rozwód


Małżeństwo Scarlett Johansson (32 l.) i jej partnera Romaina Dauriaca (35 l.) zostało oficjalnie zakończone. Co z ich córeczką? Choć aktorka ma dopiero 32 lata, ma już za sobą spory bagaż doświadczeń życiowych.

Kiedy miała 24 lata, wyszła za swojego kolegę po fachu, Ryana Reynoldsa. Niestety, małżeństwo przetrwało niespełna trzy lata.

W 2013 roku spotkała na swojej drodze francuskiego biznesmena Dauriaca.

Ślub wzięli rok później. W 2014 roku urodziła się także ich wspólna córka Rose Dorothy.

Wydawało się, że Johansson w końcu znalazła mężczyznę swojego życia.

Niestety, po około dwóch latach sielanki w ich małżeństwie zaczęło się psuć. Na początku tego roku wyszło na jaw, że aktorka złożyła pozew o rozwód.

Teraz dowiadujemy się, że oficjalnie są już po rozwodzie.

Para, która dotąd kłóciła się, kto ma wychowywać ich wspólną córkę, ponoć w końcu dogadała się w kwestii opieki nad nią.

Nie było to wcale łatwe – aktorka na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych, ojciec dziewczynki z kolei we Francji.

Nie wiadomo jednak, jak dokładnie podzielili się opieką. Według niektórych źródeł dziecko ma tydzień przebywać u jednego rodzica i tydzień u drugiego.
źródło: pomponik.pl

Biografia Scarlett

Scarlett Ingrid Johansson (ur. 22 listopada 1984 w Nowym Jorku[1]) – amerykańska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna, również wokalistka. Laureatka nagrody BAFTA dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w filmie Między słowami oraz nagrody Tony za drugoplanową rolę w sztuce A View from the Bridge.

Zaczynała od gry w reklamówkach. W wieku 8 lat zapisała się na zajęcia aktorskie do szkoły Lee Strasberga. Gdy miała 8 lat zadebiutowała w spektaklu Sophistry wystawianym w Playwright’s Horizons na off-Broadwayu. Poważniejsze propozycje zaczęła otrzymywać w wieku 10 lat. Przełomem jednak okazał się rok 1998, kiedy to zagrała u boku Roberta Redforda w Zaklinaczu koni. Od tamtego momentu pojawia się na ekranach regularnie, odnosząc większe i mniejsze sukcesy. W 2005 została nagrodzona przez magazyn FHM jako najseksowniejsza kobieta na świecie. W 2006 roku została uznana za najpiękniejszą gwiazdę wszech czasów w rankingu HoldBackTime.com.

Zajęcia w szkole aktorskiej Lee Strasberga rozpoczęła w wieku 8 lat[3]. Pierwsze role podejmowała już w dzieciństwie. Na ekranie zadebiutowała w filmie Małolat z 1994 roku, wkrótce po tym, jak matka zaczęła zabierać ją na castingi. Po kilku rolach zagranych w późnych latach 90., Johansson zyskała rozgłos i uznanie krytyki za sprawą swojej kreacji w Zaklinaczu koni z 1998 roku, gdzie zagrała u boku Roberta Redforda.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 11 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *