Scarlett Johansson i jej mąż biorą rozwód?


Scarlett Johansson i Romain Dauriac rozstali się w maju ubiegłego roku. Początkowo para ukrywała rozstanie przed mediami. Informacja o ich rozstaniu obiegła świat zaledwie w styczniu tego roku, gdy Scarlett pokazała się na czerwonym dywanie bez obrączki na palcu. Dotychczas w ich związku nie było żadnych skandali. Co jest więc przyczyną rozstania Scarlett i Romaina?

Jak na razie tak naprawdę nie wiadomo, dlaczego Johansson i Dauriac podjęli decyzję o rozwodzie. Przypomnijmy, że para wzięła ślub w październiku 2014 roku, razem jest jednak już od pięciu lat. Zaledwie miesiąc przed ślubem na świecie pojawiła się córeczka pary, Rose Dorothy.

Jak podają zagraniczne magazyny, to Scarlett złożyła papiery rozwodowe. Co prawda większość sądziła, że zakochani dadzą sobie jeszcze szansę. Jak się okazuje, ich związek należy jednak już do przeszłości. To kolejny rozwód w Hollywood, który z pewnością odbije się głośnym echem w mediach.

Para podobno już zapewnia, że pozostanie w przyjacielskich relacjach. Tak naprawdę jednak cała awantura odbywać się będzie za zamkniętymi drzwiami. Już dziś wiadomo, że zarówno Johansson, jak i Romain będą zaciekle walczyć o swoją2-5 roczną córkę, Rose. To jedyne dziecko zarówno Scarlett, jak i Dauriaca.

Dziewczynka ma obywatelstwo amerykańskie po mamie i francuskie po ojcu. Według Romaina córka powinna zamieszkać wraz z nim we Francji. Ojciec dziewczynki twierdzi, że Johansson non stop podróżuje, nagrywa kolejne filmy i nie poświęca córce wystarczająco dużo czasu.

Z pewnością coś w tym jest. Scarlett wystąpiła w 2016 w niemal najbardziej kasowych produkcjach Hollywood. To zapewniło jej tytuł najbardziej dochodowej gwiazdy według magazynu „Forbes”. Czy faktycznie jednak za mało czasu poświęca córce? Odpowiednie zarobki, rozpoznawalność i pozytywny wizerunek na pewno działają na jej korzyść. Jedno jest pewne – walka o małą Rose już się rozpoczęła… I będzie zaciekła!

Przypomnijmy, że o opiekę nad szóstką dzieci walczy też inna ukochana para Ameryki – Angelina Jolie i Brad Pitt.
źródło: gala.pl

Biografia Scarlett

Scarlett Ingrid Johansson (ur. 22 listopada 1984 w Nowym Jorku[1]) – amerykańska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna, również wokalistka. Laureatka nagrody BAFTA dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w filmie Między słowami oraz nagrody Tony za drugoplanową rolę w sztuce A View from the Bridge.

Zaczynała od gry w reklamówkach. W wieku 8 lat zapisała się na zajęcia aktorskie do szkoły Lee Strasberga. Gdy miała 8 lat zadebiutowała w spektaklu Sophistry wystawianym w Playwright’s Horizons na off-Broadwayu. Poważniejsze propozycje zaczęła otrzymywać w wieku 10 lat. Przełomem jednak okazał się rok 1998, kiedy to zagrała u boku Roberta Redforda w Zaklinaczu koni. Od tamtego momentu pojawia się na ekranach regularnie, odnosząc większe i mniejsze sukcesy. W 2005 została nagrodzona przez magazyn FHM jako najseksowniejsza kobieta na świecie. W 2006 roku została uznana za najpiękniejszą gwiazdę wszech czasów w rankingu HoldBackTime.com.

Zajęcia w szkole aktorskiej Lee Strasberga rozpoczęła w wieku 8 lat[3]. Pierwsze role podejmowała już w dzieciństwie. Na ekranie zadebiutowała w filmie Małolat z 1994 roku, wkrótce po tym, jak matka zaczęła zabierać ją na castingi. Po kilku rolach zagranych w późnych latach 90., Johansson zyskała rozgłos i uznanie krytyki za sprawą swojej kreacji w Zaklinaczu koni z 1998 roku, gdzie zagrała u boku Roberta Redforda. Trzy lata później wystąpiła w obrazie Ghost World – tu również zebrała bardzo pozytywne opinie. Pierwsze znaczące wyróżnienie przyniosła młodej aktorce znakomita rola w Między słowami Sofii Coppoli za który to film otrzymała nagrodę na międzynarodowym festiwalu filmowym w Wenecji w 2003 roku. Niedługo później Scarlett została podwójnie nominowana do Złotych Globów (za rolę dramatyczną – Dziewczyna z perłą oraz za rolę w Między słowami). Identyczne nominacje otrzymała z rąk Brytyjskiej Akademii Filmowej (BAFTA), która przyznała jej nagrodę za rolę w Między słowami.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 37 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *