Scarlett Johansson i Colin Jost już się nie kryją z uczuciem

Paparazzi przyłapali Scarlett Johansson (32 l.) i jej nowego partnera na czułościach! Aktorka ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Pierwsze, z Ryanem Rynoldsem, rozpadło się po 3 latach, drugie – z ojcem jej córki, Romainem Dauriacem, przetrwało również niespełna 3 lata.
Choć od rozwodu minęło zaledwie kilka miesięcy, aktorka nie czekała długo z kolejnym związkiem.
Już od jakiegoś czasu krążyły plotki na temat jej zażyłości z komikiem Colinem Jostem (35 l.). Niedawno paparazzi zrobili im zdjęcia, jak odjeżdżali razem z imprezy.
Tym razem fotoreporterom udało się uchwycić chwilę, kiedy się całowali, co chyba dobitnie świadczy o ich zażyłości.
Oby tym razem aktorka miała więcej szczęścia.
źródło: pomponik.pl
Biografia Scarlett
Scarlett Ingrid Johansson (ur. 22 listopada 1984 w Nowym Jorku) – amerykańska aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna, również wokalistka. Laureatka nagrody BAFTA dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w filmie Między słowami oraz nagrody Tony za drugoplanową rolę w sztuce A View from the Bridge.
Zaczynała od gry w reklamówkach. W wieku 8 lat zapisała się na zajęcia aktorskie do szkoły Lee Strasberga. Gdy miała 8 lat zadebiutowała w spektaklu Sophistry wystawianym w Playwright’s Horizons na off-Broadwayu. Poważniejsze propozycje zaczęła otrzymywać w wieku 10 lat. Przełomem jednak okazał się rok 1998, kiedy to zagrała u boku Roberta Redforda w Zaklinaczu koni. Od tamtego momentu pojawia się na ekranach regularnie. W 2005 została okrzyknięta przez amerykański magazyn FHM najseksowniejszą kobietą na świecie[1]. W 2006 roku została uznana za najpiękniejszą gwiazdę wszech czasów w rankingu HoldBackTime.com. W 2016 r. okrzyknięta przez magazyn Forbes najbardziej kasową gwiazdą[2].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Colina
Colin Kelly Jost (/dʒoʊst/, Urodzony 29 czerwca 1982 roku) Jest amerykańskim aktorem, komikiem i scenarzystą. Jest znany ze swojej pracy w Saturday Night Live, gdzie pracował jako pisarz od 2005 roku. W latach 2012-2015 był także jednym z głównych twórców serialu.[2][3][4]
Jost urodził się i wychował na Staten Island w Nowym Jorku.[5][6][7] Ma jednego brata, Caseya Jost, który miał rolę w Staten Island Summer i jest pisarzem dla Impractical Jokers.[8] Jego matka, Kerry J. Kelly, jest głównym lekarzem medycyny New York City Fire Department i lekarzem Staten Island. Jego ojciec, Daniel A. Jost, jest inżynierem i byłym nauczycielem w Staten Island Technical High School.[9][10] Colin ukończył Roman Catholic. Uczęszczał do Regis High School na Manhattanie, gdzie był redaktorem gazety szkolnej, The Owl[8] oraz na Harvard University,[5] gdzie był prezesem Harvard Lampoon.[6][11]
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz