Sandra Kubicka i Amadeo Leandro są razem?


Sandra Kubicka jest zakochana! Po tym, jak modelka zerwała zaręczyny z DJ-em Cerickiem Gervaisem, była singielką. Teraz jest szczęśliwa u boku przystojnego Brazylijczyka. Dowiedz się, co wiemy o Amadeo Leandro. Jest gwiazdą na Instagramie.

Kubicka ma nowego chłopaka. Piękna modelka w wakacje zerwała zaręczyny z DJ-em, Cedrickiem Gervaisem. Nie obyło się bez skandalu. Polska modelka marzyła o wspaniałym, rodzinnym ślubie, miała już nawet wybrane sukienki na tę okazję. Niestety, życie napisało inny scenariusz. Jednak pół roku później Sandra się zakochała! Sandra odnalazła miłosne szczęście u boku przystojnego Brazylijczyka, Amadeo Leandro. Pochwaliła się już na Instagramie zdjęciami z nowym ukochanym oraz zamieściła kilka całkiem odważnych filmików na InstaStories. Nie mamy wątpliwości, że Kubicka jest zakochana i bardzo szczęśliwa. A co już wiemy o jej nowym chłopaku? Sprawdźcie PONIŻEJ.

Sandra zakochała się w Brazylijczyku. Amadeo Leandro. Mężczyzna ma 34 lata, pochodzi z Brazylii i jest modelem. Ma 183 cm wzrostu. Uwielbia podróżować i grać w pokera, a wieczorami zajmuje się DJ-ką w modnych klubach. Przystojny Leandro na Instagramie ma ponad 1 200 000 followersów. Ostatnio dodał pierwsze wspólne zdjęcie z Kubicką, które podpisał wymownie: Kiedy Polska spotyka Brazylię. Przypomnijmy, że Cedric Gervais też ma nową dziewczynę.


źródło: gala.pl oraz instagram.com

Kilka słów z Wikipedii o Sandrze

Sandra Kubicka (ur. 22 stycznia 1995[2] w Łodzi)[3][4] − polska modelka żyjąca w Stanach Zjednoczonych[5] (obecnie w Miami[6]).

Urodzona i wychowana w Łodzi[7], w 2008 roku przeniosła się z rodziną do USA[5]. Karierę modelki rozpoczęła w wieku 13 lat pod wpływem matki, która namówiła ją do wzięcia udziału w konkursie, w którym nagrodą był kontrakt z agencją modelek. Kubicka doszła do finału, ale odmówiła występu w dziedzinie prezentacji dowolnego talentu i została zdyskwalifikowana. Po kilku tygodniach organizatorzy konkursu zaproponowali jej jednak kontrakt z agencją Next Model Management[7].

Pracowała dla Delia, Alexia, Nordstrom i Bonprix oraz występowała jako główna modelka w teledyskach Austina Mahone, Johnny’ego Reida czy Romeo Santosa[5]. Sesje z jej udziałem publikowały m.in. Cosmopolitan, Fashion Magazine, Glamour, InStyle, Treats Magazine i Maxim[7]. W 2015 roku była jedną z głównych modelek Asos[8][9][10], dwa lata później modelka z rozkładówki amerykańskiego wydania magazynu Playboy[11][12][13]. Czytaj więcej

Kilka słów z Wikipedii o Brazylii z której pochodzi Amadeo

Brazylia (port. Brasil, wymowa i [bɾaˈziw]), oficjalnie Federacyjna Republika Brazylii (port. República Federativa do Brasil, wymowa i) – jedno z największych państw świata, obejmujące połowę Ameryki Południowej. Rozciąga się wzdłuż wybrzeża atlantyckiego oraz Amazonki. Liczy ponad 200 milionów mieszkańców, a największe aglomeracje to São Paulo i Rio de Janeiro. Na południu dominuje ludność pochodzenia europejskiego (Portugalczycy, Włosi, Niemcy, Polacy), na wschodzie – Mulaci, a na północnym zachodzie – Indianie. Jest to kraj z największą liczbą katolików, chociaż coraz więcej jest protestantów. Podobnie jak większość Ameryki Łacińskiej Brazylia jest średnio rozwinięta gospodarczo. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 72 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *