Samborski opowiedział o rozstaniu z Kaczorowską


Kaczorowska-SamborskiNa początku lipca tabloidy doniosły, że Agnieszka Kaczorowska rozstała się ze swoim partnerem, montażystą Rafałem Samborskim. Związek gwiazdki od początku budził spore kontrowersje, głównie z powodu dzielącej parę dużej różnicy wieku. Tabloidy szybko też oskarżyły Samborskiego o zostawienie dla Kaczorowskiej rodziny, jednak sam zainteresowany jednoznacznie zdementował te rewelacje.
Tancerka i aktorka przyznała, że to ona zdecydowała o zakończeniu związku, a w rozmowie z Kubą Wojewódzkim zdradziła, że w starszych mężczyznach szukała ojcowskiego oparcia i opieki.
Teraz na temat rozstania wypowiedział się również Samborski. Montażysta przyznał, że choć nie jest już z Kaczorowską w związku, to nadal ma z nią dobry kontakt.
– Agnieszka to wspaniała dziewczyna, ale nasze drogi się rozeszły. Nadal się lubimy, niemniej nie widzę w tym niczego sensacyjnego. Ja zajmuję się swoimi projektami, a Aga swoimi. Nie wykluczone, że zawodowo zrobimy coś jeszcze wspólnie, tak jak niedawno razem robiliśmy klip taneczny, przy którym świetnie się bawiliśmy – zdradził były partner Kaczorowskiej w rozmowie z serwisem „Jastrząb Post”.
źródło: gala.pl