Rupert Murdoch i Jerry Hall wzięli ślub


Murdoch i HallJerry Hall (59 l.) i Rupert Murdoch (84 l.) powiedzieli sobie „tak”!
Na początku stycznia biznesmen ogłosił w jednej z gazet należących do jego korporacji, że zamierza poślubić swoją ukochaną.
Co ciekawe, Murdoch i była żona Micka Jaggera znają się zaledwie kilka miesięcy.
Teraz dowiadujemy się, że para jest już po ślubie!
Biznesmen i modelka mają za sobą uroczystość cywilną, która odbyła się w piątek, 4 marca.
Dzień później zakochani zamierzają ślubować sobie w kościele.
Świadkami państwa młodych byli syn Ruperta, a także przyjaciółka Jerry Hall.
Na uroczystość cywilną oboje wybrali skromne i eleganckie stroje.
Murdoch na Twiterze zdradził, że nie posiada się z radości!
„Przez kolejne dziesięć dni nie będę tu nic publikował. Jestem najszczęśliwszym mężczyzną na ziemi!” – napisał.
Gratulujemy!
źródło: pomponik.pl
tagi: wyszła za mąż, to jego żona
Biografia Ruperta
Keith Rupert Murdoch (ur. 11 marca 1931 w Melbourne) – australijski wydawca, właściciel istniejącej do 2013 korporacji prasowej, telewizyjnej i wydawniczej – News Corporation. Od 2005 roku Murdoch był właścicielem serwisu MySpace.com (kupił go za 580 milionów dolarów). W czerwcu 2011 roku doszło do sprzedaży portalu przedsiębiorstwu Specific Media za 35 milionów dolarów.
Jego korporacja wykupiła udział mniejszościowy (35% akcji) w TV Puls, który w listopadzie 2008 roku został sprzedany pozostałym wspólnikom – Prowincji Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych (oo. Franciszkanie) i Dariuszowi Dąbskiemu.
Początkiem działalności Murdocha było przejęcie po ojcu udziałów w News Limited, przedsiębiorstwie związanym z mediami. Pierwsze kroki w biznesie pomagał mu stawiać dziennikarz Rohan Rivett, przyjaciel ojca. Po śmierci ojca rodzina Murdocha musiała sprzedać udziały w niektórych spółkach, pozostawiając pakiety w News Limited, a także w przedsiębiorstwie z Melbourne Southdown Press oraz gazecie „Barier Miner”.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Jerry
Jedna z najwyższych modelek w branży (183 cm wzrostu). W modelingu zadebiutowała w 1975 w Stanach Zjednoczonych[1]. Początkowo podpisała kontrakt z nowojorskim oddziałem agencji Ford i zaczęła brać udział w lokalnych pokazach mody. Jeszcze w tym samym roku pojawiła się na okładce brytyjskiego „Vogue’a” i podpisała kontrakt z agencją modelek Tess w Londynie[1]. Od tego czasu regularnie zaczęła uczestniczyć w sesjach zdjęciowych do międzynarodowych wydań: „Vogue’a”, „Harper’s Bazaar”, „Cosmopolitan” i „Elle”[1]. W ciągu swej wieloletniej kariery na wybiegu prezentowała kolekcje: Christiana Diora, Chanel, Valentina, Thierry’ego Muglera, Vivienne Westwood, Yves’a Sainta Laurenta. Wzięła udział w wielu kampaniach reklamowych, m.in.: Basile, Chanel, H&M, L’Oréal, Revlon i Versace. W 1997 roku zdjęcia znalazły się w kalendarzu Pirelli[1].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz