Rozenek rzuciła palenie dla Majdana

majdan-rozenekZwiązek Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana nie przestaje zaskakiwać. Do tej pory media donosiły o pozytywnym wpływie gwiazdy na jej nowego partnera, który zaczął prowadzić spokojniejszy tryb życia i bardziej dba o swoją garderobę. Teraz okazuje się, że nie tylko Majdan zyskał na nowym związku.
Jak donosi dwutygodnik „Party”, „Perfekcyjna Pani Domu” miała do niedawna całkiem nie-perfekcyjny nałóg. Rozenek była bowiem uzależniona od papierosów, co dla Radka – emerytowanego sportowca – było trudne do przyjęcia. Najwyraźniej siła uczuć gwiazd jest tak silna, że piłkarzowi udało się przekonać dziennikarkę do rzucenia palenia.
– W zasadzie gdy nie pracują, cały czas są razem. Pomieszkują u siebie. Oboje bardzo się zaangażowali, a Małgosia rzuciła dla niego palenie – zdradził magazynowi znajomy pary.
Co ciekawe, źródła magazynu donoszą także, że wbrew plotkom, były mąż Małgorzaty, Jacek Rozenek, nie przejmuje się jej nowym związkiem, a wręcz przeciwnie. Ponoć dziennikarz bardzo dobrze przyjął wiadomość o nowym mężczyźnie w życiu Małgorzaty, a całą trójkę łączy przyjaźń.
źródło: gala.pl

Dodaj komentarz