Rozenek i Majdan „Całowali się i przytulali” w McDonaldzie


majdan-rozenekMałgorzata Rozenek i Radosław Majdan wciąż nie komentują doniesień dotyczących ich romansu. To znaczy Radek z pewnością chciałby pochwalić się obecnością „perfekcyjnej pani” w swojej „miłosnej jaskini”, Małgosia ma jednak podobno opory. Być może jest zdania, że związek z byłym Dody (oraz Agnieszki Orzechowskiej) niekoniecznie służy jej wizerunkowi.

Do nas tymczasem dociera coraz więcej doniesień o miejscach, w których Rozenek i Majdan pojawiają się razem – nie krępując się przed okazywaniem uczuć. Ostatnio widziani byli w warszawskim McDonaldsie.

Dziś [w środę] ok. godziny 23 odwiedzili nas Małgorzata Rozenek wraz z Radkiem Majdanem – mówi nam pracownik restauracji. Śmiali się, przytulali i zachowywali się jak para nastolatków, nie kryli uczuć i relacji jaka panuje między nimi. Całowali się i grali w koszykówkę w kąciku zabaw dla dzieci. Radek zaparkował swoje czarne Audi Q7 tuż pod wejściem do restauracji na chodniku. Grzecznie złożyli zamówienie, odebrali je, pożegnali się i wyszli trzymając się za ręce.
źródło: pudelek.pl

(Odwiedzono: 0 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *