Rozalia Mancewicz i Marcin Jaworski wzięli ślub


mancewicz-jaworski26 września 2014 odbył się ślub jednej z najpiękniejszych Polek. Rozalia Mancewicz, zdobywczyni tytułu Miss Polonia w roku 2010, powiedziała sakramentalne „tak” Marcinowi Jaworskiemu. Ceremonia miała miejsce w rodzinnych stronach panny młodej, w drewnianym kościółku w Białymstoku. Największą sensację wzbudziła jednak suknia ślubna Rozalii, której zdjęcia opublikowała na swojej stronie Ewa Wojciechowska.

Modelka wybrała prostą, perłową kreację hiszpańskiej marki Pronovias. Zrezygnowała z błyszczących ozdób i zdecydowała się jedynie na elegancką kokardkę w talii oraz guziczki na plecach. Dobrała do nich długi welon i biżuterię zaprojektowaną przez Elżbietę Wierzbicką.
Ponoć wśród gości były Marcelina Zawadzka, Paulina Krupińska oraz Sabrina Pilewicz.
Nowożeńcom życzymy wszystkiego najlepszego.
źródło: nocoty.pl

mancewicz-jaworski-slub
rozalia-mancewicz-slub suknia slubna

Rozalia Mancewicz (ur. 27 czerwca 1987 w Melbourne) – zdobywczyni tytułu Miss Polonia w roku 2010[1] i miss internautów konkursu organizowanego przez biuro Miss Polonia i portalu internetowego wp.pl oraz tytułów Miss Polski Nastolatek z roku 2004. Zajęła również 4. miejsce (3. wicemiss) w międzynarodowym konkursie piękności Miss Tourism Queen International w roku 2005.
Na dwa lata w roku 2000 wyjechała do Australii z rodzicami, gdzie chodziła do tamtejszego gimnazjum.
Obecnie jest studentką filologii angielskiej na Uniwersytecie w Białymstoku[1] i pomaga prowadzić rodzinne gospodarstwo agroturystyczne.

Wymiary (cm) 91-64-93
Wzrost (cm) 175
Kolor włosów blond
Kolor oczu zielony
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 81 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *