Romantyczny gest żony Roberta Lewandowskiego


Anna i Robert LewandowskiPaństwo Lewandowscy są jedną z najbogatszych par polskiego show-biznesu. Ona jest uznaną trenerką fitness i dietetykiem, a on najlepiej zarabiającym piłkarzem w Polsce. Anna postanowiła sprawić mężowi wyjątkowo drogi prezent.
Anna i Robert Lewandowscy często inwestują w nieruchomości. Jakiś czas temu piłkarz kupił bardzo drogi apartament przy Złotej 44, w centrum Warszawy. Para posiada także ogromny dom na Mazurach z dostępem do jeziora i rezydencję w Monachium.
Trenerka postanowiła zaskoczyć ukochanego i sprawić mu niecodzienny prezent. W dowód miłości, kupiła mężowi 100 metrowy apartament na warszawskim Powiślu.
Mają już mieszkanie w Warszawie, więc Ania myślała, że sprezentowany przez nią apartament mąż przeznaczy po prostu na wynajem, ale Robertowi bardzo się ono spodobało. Zanosi się na to, że właśnie tam będą z Anią rezydować za każdym razem, gdy przyjdzie im spędzić więcej czasu w stolicy – ujawnił znajomy pary w rozmowie z tygodnikiem „Gwiazdy”.
źródło: gwiazdy.wp.pl
Biografia Roberta
Robert Lewandowski (ur. 21 sierpnia 1988 w Warszawie) – polski piłkarz występujący na pozycji napastnika w niemieckim klubie Bayern Monachium oraz w reprezentacji Polski, której jest kapitanem[2]. Członek Klubu Wybitnego Reprezentanta[3]. Uczestnik Mistrzostw Europy 2012 i 2016.
Wychowanek Varsovii Warszawa. W swojej karierze reprezentował także barwy Delty Warszawa, Legii II Warszawa, Znicza Pruszków, Lecha Poznań oraz Borussii Dortmund.
Karierę zaczynał w Partyzancie Leszno, nie był jednak zawodnikiem tego klubu, a jedynie mógł uczestniczyć w treningach dzięki ojcu, który tam pracował[4]. W 1997 trafił do Varsovii Warszawa, gdzie grał przez 7 lat[5][6]. Występował także w Delcie Warszawa. W stołecznym klubie grał do lata 2005 i strzelił dla niego w IV lidze cztery bramki[7].
Sezon 2005/2006 rozpoczął w Legii II Warszawa. Dla rezerw „Wojskowych” w III lidze strzelił dwie bramki[8].
1 czerwca 2008 zadebiutował w reprezentacji Polski do lat 21 w zremisowanym 2:2, meczu towarzyskim z Białorusią[56].
10 września 2008 Lewandowski zadebiutował w reprezentacji Polski w meczu wyjazdowym eliminacji Mistrzostw Świata 2010 przeciwko San Marino. W tym spotkaniu strzelił również swojego pierwszego gola w kadrze, ustalając wynik końcowy na 2:0.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)
Biografia Anny
Anna Lewandowska, z domu Stachurska (ur. 7 września 1988 w Łodzi[1]) – polska sportsmenka, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, specjalista do spraw żywienia, zawodniczka karate KK Pruszków[2] oraz reprezentantka kraju w karate tradycyjnym. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata, Europy i Polski. Żona piłkarza Roberta Lewandowskiego.
Wykształcenie
Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Pracę magisterską obroniła w 2013 roku.
Kariera sportowa
Jest zawodniczką Klubu Karate Pruszków. W swojej karierze wywalczyła trzy medale mistrzostw świata seniorów, sześć medali mistrzostw Europy w różnych kategoriach wiekowych (w tym dwukrotnie mistrzostwo Europy seniorów), a także 29 medali mistrzostw Polski (w tym dwa razy mistrzostwo Polski seniorów i cztery razy młodzieżowe mistrzostwo Polski).
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz