Robin Thicke i April Love Geary na wakacjach


Thicke i Love GearyNowa partnerka Robina Thicke (39 l.) pochwaliła się w sieci zdjęciami z ich romantycznego urlopu.
Piosenkarz dwa lata temu ogłosił, że jego małżeństwo z aktorką Paulą Patton przeżywa poważny kryzys i najprawdopodobniej się rozstaną. Choć starali się uratować związek dla swojego synka, Juliana (6 l.), rok później oświadczyli, że jednak się rozwodzą.

Media wielokrotnie sugerowały, że Thicke znudził się żoną i ma już nową kobietę. Niedługo później okazało się, że faktycznie jest zakochany.

Dziś już nie jest tajemnicą, że związał się z niejaką April Love Geary (20 l.). Kobieta najwyraźniej jest bardzo podekscytowana związkiem ze znanym muzykiem, gdyż co i rusz publikuje na Instagramie miłosne zdjęcia z nim.

Ostatnio pochwaliła się fotkami z wakacji, które spędzali na Malediwach. Para nie szczędzi sobie czułości i wyglądają na naprawdę zakochanych. Wróżycie temu związkowi długą przyszłość?

Thicke i Love Geary wakacje
źródło: pomponik.pl i Instagram.com

Biografia Robina

Robin Charles Thicke (ur. 10 marca 1977 w Los Angeles w Kalifornii) – amerykański wokalista, autor tekstów i piosenek, producent muzyczny i aktor, który największą rozpoznawalność zdobył po wydaniu singla „Blurred Lines” z 2013 roku. W 2005 roku Robin wstąpił w związek małżeński z aktorką Paulą Patton (ur. 5 grudnia 1975). 6 kwietnia 2010 roku na świat przyszedł ich syn, Julian Fuego Thicke.

Filmografia
“Cudowne lata” (1989)
“Just the Ten of Us” (1990)
“The New Lassie” (1990)
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono 220 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *