Robert Stockinger i Patrycja Drozd wzięli ślub


robert-stockinger-partnerkaPrzedwczoraj w jednym z sopockich kościołów odbył się ślub Roberta Stockingera, syna Tomasza, oraz prezenterki TVN Biznes i Świat, Patrycji Drozd. Na miejsce ceremonii wybrano Trójmiasto, ponieważ panna młoda pochodzi z Gdańska.
„To była najpiękniejsza ceremonia ślubna, na której byliśmy” – tak ślub Roberta i Patrycji komentowali przybyli goście. Ale nie ma się co dziwić. Młoda para przygotowania do najważniejszego dnia w swoim życiu zaczęła już kilka miesięcy wcześniej. Były gołębie, które para młoda wypuszczała z rąk przed kościołem, a także piękne kwiaty, które zdobiły świątynię. Zakochani do ołtarza nie szli jednak razem. Pan młody szedł z mamą, a pannę młodą prowadził tata.
Patrycja nie mogła powstrzymać emocji. – Była tak wzruszona, że się popłakała – mówi nam jeden z gości. Ale Robert również był zestresowany. – Gdy składał przysięgę małżeńską, jego głos się załamywał – dodaje nasz rozmówca. Niezwykle podekscytowany był również Tomasz Stockinger, który synowi i synowej robił pamiątkowe zdjęcia w kościele.
Stockinger, pracujący obecnie jako reporter w Dzień Dobry TVN i Drozd, znana wcześniej z występów w TTV i Superstacji, zaręczyli się w czerwcu ubiegłego roku. Wcześniej Robert związany był z Aleksandrą Szwed.
Stockinger i Drozd slub
źródło: pudelek.pl i se.pl
Biografia Patrycji
Patrycja Drozd ukończyła dziennikarstwo i komunikacje społeczną na Uniwersytecie Gdańskim a także socjologie w Wyższej Szkole Zarządzania w Gdańsku.
Pracuje jako prezenterka w tvn 24 biznes i świat, redaktor strony internetowej eska.pl, reporter, prezenter serwisów informacyjnych w Radiu Eska.
Pracowała także jako prezenterka programu „Informacje dnia” w Superstacja TV, prezenter weekendowego wydania programu „Pogodny poranek” TTV, prezenter programu publicystycznego „Świat wokół nas” oraz informacyjnego „Wiadomosci” CSB TV.