Robert Korzeniowski i Magda Kłys: będzie rozstanie?


Gdy Robert Korzeniowski (49 l.) został przyłapany na czułościach z piękną brunetką i nie była nią jego żona, w mediach rozpętała się istna burza. Wygląda na to, że kolejne małżeństwo sportowca dobiegło końca.
W momencie kiedy w prasie pojawiły się Korzeniowskiego całującego inną kobietę, wokół naszego chodziarza natychmiast zawrzało.
Wygląda na to, że jego małżeństwo z Magdą to już fikcja, a sportowiec postanowił zakończyć swój związek. Znajomi pary twierdzą, że problemy między małżonkami zaczęły się kilka miesięcy temu.
Wówczas Robert zaczął znikać z domu, stał się kłótliwy. Zapytany wprost o to, kim jest atrakcyjna szatynka, której nie szczędzi czułości, odpowiedział:
„Możliwe, że to zawodniczka z mojego klubu. No tak, to jedna z dziewczyn z mojego klubu” – A później dodał: „To nie jest tak, że coś się dzieje przypadkowo”.
Na razie o jego nowej miłości wiadomo niewiele – ma na imię Justyna i jest sporo młodsza od Korzeniowskiego. Czy dla niej Robert zdecyduje się porzucić rodzinę – żonę i 7-letniego syna Franciszka?
Już raz, zostawiając pierwszą żonę z dwiema córkami, pokazał, że jest do tego zdolny.

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Robercie
Robert Marek Korzeniowski (ur. 30 lipca 1968 w Lubaczowie) – polski lekkoatleta, chodziarz, czterokrotny mistrz olimpijski, trzykrotny mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy, były rekordzista świata w chodzie sportowym, najbardziej utytułowany polski sportowiec pod względem zdobytych tytułów mistrza olimpijskiego.
Syn Zdzisława. Jest pierwszym zawodnikiem w historii chodu światowego i jedynym polskim sportowcem, który zdobył złote medale na trzech igrzyskach z rzędu, a także pierwszym który wygrał rywalizację na 20 i 50 km podczas jednych igrzysk. Również jako reprezentant WKS Wawel Kraków i francuskiego US Tourcoing wygrywał wiele mistrzostw krajowych.
Jest czterokrotnym mistrzem olimpijskim (1996; 2000 – dwukrotnie; 2004). Uczestniczył też w igrzyskach olimpijskich w Barcelonie 1992, gdzie został zdyskwalifikowany w kontrowersyjnych okolicznościach.
Trzykrotnie zdobył też mistrzostwo świata w chodzie na 50 kilometrów (1997, 2001 i 2003), wielokrotnie był mistrzem i rekordzistą Polski w tej dyscyplinie. Dwukrotnie sięgał także po mistrzostwo Europy (1998, 2002). Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz