Robert Korzeniowski i jego dziewczyna Justyna na imprezie


Pod koniec czerwca 2018 roku Robert Korzeniowski (50 l.) został przyłapany przez fotografów na czułościach z tajemniczą kobietą. Teraz postanowił ją pokazać i zaprosił ją na jedną z imprez branżowych.
Gdy w sieci pojawiły się zdjęcia Roberta, który nie szczędzi czułości tajemniczej kobiecie, wówczas posypało się jego małżeństwo z drugą żoną – Magdaleną, z którą ma 7-letniego syna Franka.
Wiadomo już, że małżonkowie właśnie są w trakcie rozpraw sądowych, dotyczących płacenia przez Korzeniowskiego na rzecz syna alimentów.
Pani Magda żąda 10 tysięcy złotych miesięcznie na zaspokojenie potrzeb rodziny, ale Robert absolutnie nie chce na to przystać. Co więcej, wyprowadzając się z domu, rozwiązał umowy z dostawcami energii, mediów, a nawet telewizji.
Teraz sportowiec bawi się w najlepsze w towarzystwie nowej wybranki, sporo od niego młodszej, Justyny (34 l.).
Para właśnie pierwszy raz pokazała się razem publicznie na jednej z imprez branżowych. Brak rozwodu z żoną nie przeszkodził mu w przyjściu na przyjęcie z Justyną, która jest zawodniczką fitness walkingu i menedżerką… Roberta.

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Robercie
Robert Marek Korzeniowski (ur. 30 lipca 1968 w Lubaczowie) – polski lekkoatleta, chodziarz, czterokrotny mistrz olimpijski, trzykrotny mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy, były rekordzista świata w chodzie sportowym, najbardziej utytułowany polski sportowiec pod względem zdobytych tytułów mistrza olimpijskiego.
Syn Zdzisława. Jest pierwszym zawodnikiem w historii chodu światowego i jedynym polskim sportowcem, który zdobył złote medale na trzech igrzyskach z rzędu, a także pierwszym który wygrał rywalizację na 20 i 50 km podczas jednych igrzysk. Również jako reprezentant WKS Wawel Kraków i francuskiego US Tourcoing wygrywał wiele mistrzostw krajowych.
Jest czterokrotnym mistrzem olimpijskim (1996; 2000 – dwukrotnie; 2004). Uczestniczył też w igrzyskach olimpijskich w Barcelonie 1992, gdzie został zdyskwalifikowany w kontrowersyjnych okolicznościach.
Trzykrotnie zdobył też mistrzostwo świata w chodzie na 50 kilometrów (1997, 2001 i 2003), wielokrotnie był mistrzem i rekordzistą Polski w tej dyscyplinie. Dwukrotnie sięgał także po mistrzostwo Europy (1998, 2002). Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz