Robert Filochowski i Agnieszka Mańka wzięli ślub


Filochowski i MankaW końcu się udało! Pierwsi uczestnicy show „Rolnik szuka żony” stanęli właśnie na ślubnym kobiercu! Chodzi o Roberta Filochowskiego (33 l.) i Agnieszkę Mańkę (32 l.).
Przypomnijmy, że w listopadzie Robert poprosił wybrankę o rękę. O ślubie poinformowała na Facebooku prowadząca Marta Manowska, która oczywiście na imprezie była honorowym gościem! „No to jadę. Pierwszy ślub i wesele w programie” – napisała Marta pod zdjęciem z samochodu w drodze na ślub!
Gratulujemy Nowożeńcom!
Filochowski-i-Manka slub
źródło: pomponik.pl i Facebook.com
tagi: wyszła za mąż, to jego żona
Rolnik szuka żony – program rozrywkowy, emitowany w TVP1. Emisja pierwszej edycji programu, liczącej 12 odcinków, miała miejsce jesienią 2014 w niedziele o 21:30. Wstępny odcinek zerowy wyemitowano 21 maja 2014, a specjalny świąteczny 27 grudnia 2014. Program prowadzi Marta Manowska[1]. „Rolnik szuka żony” jest polską wersją formatu telewizyjnego Farmer Wants A Wife, należącego do FremantleMedia.
W grudniu 2014 TVP ogłosiła, że powstanie druga edycja. Powodem była wysoka oglądalność I edycji programu. Po wyłonieniu uczestników nagrano odcinek zerowy z ich prezentacjami, który wyemitowano w Wielkanoc, 6 kwietnia 2015[2].
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz