Rob Kardashian i jego dziewczyna wrócą do siebie?


Minął dzień od spektakularnego rozstania Blac Chyny i Roba Kardashiana, a już spekuluje się, że para wróci do siebie lada moment!
O rozstaniu pary dowiedzieliśmy się w niedzielę, gdy Rob opublikował w sieci serię zdjęć i filmów, w których żalił się, że jego partnerka, Chyna odeszła od niego, zabierając ze sobą ich córkę, meble i drogocenne obrazy.

Okazało się jednak, że Blac od dawna planowała zerwanie zaręczyn i wyprowadzkę z willi. Celebrytka chciała to zrobić zaraz po tym, jak tylko zostanie mamą. Plan zrealizowała za plecami Roba.

W internecie pojawiły się także smsy, z których wynika, że głównym planem celebrytki było przejęcie nazwiska od swojego przyszłego męża. Gdy siostry Kardashian zdecydowanie sprzeciwiły się jej zamiarom, Chyna postanowiła przyspieszyć wyprowadzkę.

Teraz głos w sprawie zabrała Blac. Celebrytka tłumaczyła, że powodem rozstania był jego brak zaufania i chęci zmiany.

Do dyskusji włączyła się również mama Chyny – Tokyo Toni, która zapewniła, że Roba darzy równie wielkim uczuciem jak córkę. Podkreśliła, że powodem wyprowadzki Blac jest chorobliwa zazdrość Kardashiana.

Dodała, że postara się pomóc ich związkowi przez miłość i mądre słowa. „Koniec końców oni i tak będą razem, obiecuję!” – napisała.
źródło: pomponik.pl

Biografia Roba

Robert „Rob” Kardashian (ur. 17 marca 1987 w Los Angeles, w stanie Kalifornia ) – amerykańska osobowość telewizyjna, model i agent talentów. Najlepiej znany z udziału w reality show Z kamerą u Kardashianów i Khloé i Lamar.

Rob urodził się w Los Angeles, w stanie Kalifornia, jako syn Roberta Kardashiana i Kris Jenner. Jest jednym z czworga rodzeństwa, ma trzy starsze siostry: Kourney, Kim i Khloé[1]. Ma dwie młodsze przyrodnie siostry – Kendall i Kylie – z małżeństwa Kris i Bruce’a Jennera, oraz czwórkę starszego, przyrodniego rodzeństwa – braci Burtona, Brandona i Brody’ego oraz siostrę Casey – z poprzedniego związku ojczyma. Jego ojciec zmarł na raka przełyku w 2003 roku[2].

Kardashian jest absolwentem University of Southern California’s Marshall School of Business, którą ukończył w maju 2009 roku. Wraz z siostrą Kourney jako jedyni Kardashianowie z całego rodzeństwa ukończyli college.

Rob jest managerem kobiecej grupy muzycznej BG5. Pierwotnie ich managerką była jego matka Kris Jenner. Jesienią 2011 roku Kardashian brał udział w trzynastej edycji programu Dancing with the Stars[3]. Jego partnerką była Cheryl Burke, z którą zajął ostatecznie drugie miejsce w finale.

W 2011 roku grał w NBA w grze gwiazd o nazwie NBA All-Star Weekend[4].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 34 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *