Rob Kardashian i Blac Chyna rozstali się


Blac Chyna w nocy wyprowadziła się od Roba Kardashiana. Choć to on oskarżył ją o upadek związku, celebrytka przekonuje, że wszystkiemu winne są problemy psychiczne Roba.
Rob i Blac od roku tworzyli związek, któremu niewiele osób wróżyło powodzenie. Niespodziewanie po zaledwie kilku miesiącach bycia razem para ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Przebieg całej ciąży można było oglądać w telewizji, bo Kardashian i Chyna bardzo szybko podpisali kontrakt na własne reality show. Niewiele ponad miesiąc temu na świat przyszła mała Dream, która została ulubienicą dumnego taty. Niestety, zgodnie z przewidywaniami, para nie przetrwała próby. W nocy Rob i Blac rozstali się w atmosferze skandalu, co załamany chłopak udokumentował w sieci.
Niespodziewanie w sobotę wieczorem na Instagramie Chyny pojawiły się zrzuty jej rozmów z przyjaciółką, w których wyznała co tak naprawdę czuje do swojego partnera. W prywatnych wiadomościach zwyzywała Roba od „leniwego, grubego i bez pewności siebie”, przyznała także, że związała się z nim ze względu na jego nazwisko. Szybko okazało się, że jej konto zostało zhakowane i to nie ona ujawniła szokujące treści rozmów, jednak niewiele ponad godzinę później wyszło na jaw, że Blac postanowiła wyprowadzić się od ukochanego, co potwierdziło tym samym, że kryzys faktycznie od dawna wisiał w powietrzu.
Reakcja Kardashiana była bardzo gwałtowna – za pomocą Snapchata pokazał wszystkim obserwującym jak wygląda jego opustoszały dom. Okazało się bowiem, że Chyna wzięła ze sobą nie tylko dwójkę dzieci (jedno z nich ma z Tygą, który jest obecnie związany z najmłodszą siostrą Roba, Kylie), ale także meble, a nawet… jedzenie ze wszystkich regałów i lodówek.
Rob umieścił także na Instagramie bardzo emocjonalne nagranie, w którym opowiada o tym, że został porzucony tuż przed świętami i że tęskni za córką.
Na odpowiedź Chyny nie trzeba było czekać długo. Celebrytka nie mogła znieść tego, że jej były szkaluje jej dobre imię, dlatego założyła nowe konto na Instagramie, na którym wyjaśniła jak bardzo związek z Robem ją wykończył. Post bardzo szybko skasowała, jednak jego treść już krąży po internecie.
Chyna zaznaczyła także, że Rob był świadomy tego, że ona i dziecko zamierzają się od niego wyprowadzić i że nigdy nie zamierzała utrudniać mu kontaktów z własną córką. Co więcej, to on jej zdaniem stoi za tajemniczym wyciekiem wiadomości, w których go krytykowała.
źródło: plotek.pl
Biografia Roba
Robert „Rob” Kardashian (ur. 17 marca 1987 w Los Angeles, w stanie Kalifornia ) – amerykańska osobowość telewizyjna, model i agent talentów. Najlepiej znany z udziału w reality show Z kamerą u Kardashianów i Khloé i Lamar.
Rob urodził się w Los Angeles, w stanie Kalifornia, jako syn Roberta Kardashiana i Kris Jenner. Jest jednym z czworga rodzeństwa, ma trzy starsze siostry: Kourney, Kim i Khloé[1]. Ma dwie młodsze przyrodnie siostry – Kendall i Kylie – z małżeństwa Kris i Bruce’a Jennera, oraz czwórkę starszego, przyrodniego rodzeństwa – braci Burtona, Brandona i Brody’ego oraz siostrę Casey – z poprzedniego związku ojczyma. Jego ojciec zmarł na raka przełyku w 2003 roku[2].
Kardashian jest absolwentem University of Southern California’s Marshall School of Business, którą ukończył w maju 2009 roku. Wraz z siostrą Kourney jako jedyni Kardashianowie z całego rodzeństwa ukończyli college.
Rob jest managerem kobiecej grupy muzycznej BG5. Pierwotnie ich managerką była jego matka Kris Jenner. Jesienią 2011 roku Kardashian brał udział w trzynastej edycji programu Dancing with the Stars[3]. Jego partnerką była Cheryl Burke, z którą zajął ostatecznie drugie miejsce w finale.
W 2011 roku grał w NBA w grze gwiazd o nazwie NBA All-Star Weekend[4].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz