Ricky Martin i Jwan Yosef wzięli ślub


Ricky Martin wziął ślub? Na to wygląda! Gwiazdor całkiem niedawno „wygadał się” dziennikarce serwisu E! News. Jak się okazuje, póki co piosenkarz i jego wybranek ograniczyli się jedynie do wymienienia przysięgi małżeńskiej. Na duże i huczne wesele w stylu latynoskim przyjdzie nam jeszcze poczekać! Od kiedy gwiazdor jest szczęśliwym małżonkiem?

Kiedy w 2010 roku Martin oświadczył, że jest gejem, fanki piosenkarza nie kryły rozczarowania. W końcu zaledwie dwa lata wcześniej Ricky został ojcem, a przez wiele lat spotykał się z wieloma kobietami, w tym kilkoma celebrytkami i tancerkami ze swojego zespołu. Wielbicielki jego talentu długo łudziły się, że może i na nie kiedyś zwróci uwagę! Z czasem otwartość i szczerość Martina wzbudzały coraz więcej pozytywnych komentarzy i opinii. Ricky poczuł się zatem na tyle pewnie po swoim coming oucie, że zaczął oficjalnie pokazywać się ze swoim chłopakiem, któremu z czasem się nawet oświadczył! To wtedy media obiegła wiadomość, że wybrankiem piosenkarza jest Jwan Yosef – syryjski artysta, który ma swoje studio w Londynie. Teraz panowie poszli o krok dalej!

Od zaręczyn piosenkarza i artysty minął już prawie rok, w trakcie którego Martin i Jwan pojawiali się razem na imprezach, dumnie pokazując pierścionki zaręczynowe. Panowie wzbudzali ogólne zainteresowanie, niejednokrotnie trzymając się za ręce. Teraz się okazuje, że ich zażyłość nie była jedynie na pokaz.

Jak podają amerykańskie media, Ricky kilka dni temu wziął ślub ze swoim narzeczonym! Póki co ograniczył się jedynie do przysięgi małżeńskiej, którą wymienił z Yosefem. O tym ważnym dla siebie momencie poinformował w rozmowie z portalem E! News:

„Wymieniliśmy przysięgi, przysięgliśmy na wszystko, podpisaliśmy wszystkie formalności. Jestem mężem, ale większe przyjęcie zorganizujemy dopiero za kilka miesięcy.”

No cóż. My już nie możemy się doczekać tej ceremonii. Zgadujemy, że wesele Martina i Jwana będzie latynoskim wydarzeniem sezonu!


źródło: gala.pl oraz instagram.com
tagi: mąż

Kilka słów z Wikipedii o Ricku

Ricky Martin, właściwie Enrique José Martín Morales[5][2] (ur. 24 grudnia 1971 w San Juan) – portorykański wokalista popowy i aktor[4], laureat nagród Grammy i Latin Grammy, posiadacz własnej gwiazdy na Hollywood Walk of Fame, ambasador dobrej woli UNICEF[6]. W 2003 wystąpił jedyny raz w Polsce na 40. edycji Sopot Festival[7].

Urodził się 24 grudnia 1971 w San Juan[1], jako jedyne dziecko psychologa Enrique Martína III i księgowej Nereidy Morales[8]. Jego rodzice rozwiedli się, gdy miał dwa lata. Ma pięcioro przyrodniego rodzeństwa, ze strona ojca – troje, a ze strony matki – dwoje dzieci z innych małżeństw.

Swoją artystyczną karierę rozpoczęła w wieku pięciu lat, gdy zaczął pracować jako dziecięcy model[9], a także występowała w sztukach teatralnych, reklamach telewizyjnych i śpiewał w kościelnym chórze[9].

Mając sześć lat zapragnął występować na scenie. Sukces przyszedł w 1984 roku, w wieku dwunastu lat, kiedy udało mu się dołączyć do latynoamerykańskiego boysbandu Menudo[10], po dwóch nieudanych próbach[9]. Z Menudo pojawił się w argentyńskim serialu Por siempre amigos (1987).

Mając siedemnaście lat powrócił do Portoryko. W 1989 roku Ricky postanowił studiować w Nowym Jorku i opuścił Menudo. Następnie wyjechał do Meksyku, gdzie wystąpił jako Pablo Loredo w telenoweli Alcanzar una estrella (1990) i Alcanzar una estrella II (1991) z piosenkarką Sashą Sökol.

Kilka słów z Wikipedii o ślubach

Ślub – uroczystość zawarcia małżeństwa, podczas której strony składają przysięgę małżeńską w obecności świadków. W antropologii kulturowej ślub jest uznawany za jeden z obrzędów przejścia.

Zwyczaje i obrzędy towarzyszące ślubom ulegały zmianom na przestrzeni wieków – były i są różne w różnych kulturach. Przykładowo, wśród Słowian, jeszcze przed wpływami chrześcijaństwa, formą ślubu była swaćba.
źródło: pl.wikipedia.org

(Odwiedzono: 66 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *