Richardson i Zamachowski wezmą ślub w sierpniu


zamachowski-richardsonOstatnio media informowały, że Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski planują ślub. Para została przyłapana przez paparazzi w salonie sukni ślubnych, w którym szczęśliwa Monika przymierzała jedną z kreacji. Okazało się jednak, że były to przymiarki przed pokazem Violi Piekut, na którym dziennikarka wystąpiła w roli modelki. Jednak teraz sama Monika Richardson przyznała w rozmowie z magazynem „Show”, że rzeczywiście planuje ślub ze swoim ukochanym. Para chce się pobrać w sierpniu tego roku.

– To przecież naturalne, że narzeczeni wreszcie zaczynają myśleć o ślubie. Ślub i przyjęcie będą bardzo prywatne, w gronie najbliższych – powiedziała Monika Richardson.

Dziennikarka zdradziła też, jaką suknię ślubną wybierze na ten wyjątkowy dzień.

– Wspaniale współpracuje mi się z Violą Piekut, jest bardzo doświadczoną projektantką. Jej sukienki leżą na mnie jak ulał. Ale na swoją uroczystość założę kreację autorstwa Agnieszki Tokarskiej, z którą współpracuję od roku. To będzie skromna koktajlowa sukienka ozdobiona kremową koronką, którą Agnieszka sprowadziła dla mnie z Paryża – powiedziała Monika Richardson.

Przypomnijmy, że zarówno dla Moniki Richardson, jak i Zbigniewa Zamachowskiego to będzie trzeci ślub.
źródło: gala.pl

(Odwiedzono: 13 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *