Renata Kaczoruk ma nowego chłopaka?

Modelka, Renata Kaczoruk (32 l.) już nie ogląda się za siebie. Czy nowa znajomość okaże się poważna i pozwoli jej zapomnieć o związku z Kubą Wojewódzkim (55 l.)?
Dziennikarz, który ponoć do dziś nie pogodził się z tym, że Renata od niego odeszła, nie będzie zadowolony, gdy zobaczy zdjęcia swojej byłej z nowym kolegą.
Widać bowiem jak na dłoni, że jego niedawna ukochana, z którą spędził pięć szczęśliwych lat, już zaczęła umawiać się z innymi mężczyznami.
Paparazzi przyłapał Kaczoruk kilka dni temu w towarzystwie przystojnego blondyna, a ona wydawała się doskonale z nim bawić.
Czy to właśnie on zastąpi przy jej boku króla TVN? Na razie nie jest jasne, kim jest mężczyzna, ani jakie relacje łączą go z Renatą.

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Renulce
Renata Kaczoruk (ur. 19 marca 1986 we Wrocławiu) – polska modelka, osobowość telewizyjna i celebrytka.
Jest wnuczką oficera Armii Krajowej Józefa Kaczoruka[2]. Natomiast jej ojciec, Ryszard Kaczoruk, działał w antykomunistycznej organizacji Solidarność Walcząca[3].
Ma dwie siostry, młodszą oraz siostrę bliźniaczkę Agatę, która również jest modelką[4].
Ukończyła międzywydziałowe indywidualne studia matematyczno-przyrodnicze na Uniwersytecie Warszawskim oraz psychologię na SWPS Uniwersytecie Humanistyczno-społecznym[5].
W modelingu zadebiutowała w wieku 14 lat[6]. Reprezentuje ją agencja Model Plus. Wcześniej współpracowała z IMG (Paryż), Bravel Models (Mediolan), Spp Models (Wrocław), Seeds (Berlin) oraz Switch Models (Tokio).
Brała udział w pokazach mody światowych projektantów i domów mody, takich jak m.in.: Jean-Paul Gaultier, Giorgio Armani, Yōji Yamamoto, Maurizio Galante, Céline[7]. W Polsce brała udział w pokazach mody takich projektantów jak m.in.: Łukasz Jemioł, Lidia Kalita, Joanna Klimas oraz domu mody La Mania założonego przez Joannę Przetakiewicz[8]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz