Renata Dancewicz ma nowego chłopaka?


Rozdanie nagród „Paszporty Polityki”. W warszawskim Teatrze Wielkim – Operze Narodowej tłum znanych gości.
Wśród nich piosenkarze, aktorzy, ludzie kultury. Jest też Renata Dancewicz (47 l.). I to nie sama!
Renacie towarzyszy pewien mężczyzna. Po wręczeniu nagród doskonale bawią się na okolicznościowym bankiecie. Czyżby w życiu popularnej aktorki znów zaszła zmiana?
Przypomnijmy, że na początku października ubiegłego roku „Życie na Gorąco” zamieściło wspólne zdjęcia Dancewicz z… Jackiem Braciakiem (48).
Oboje spacerowali wówczas w wolny dzień po warszawskiej Saskiej Kępie. Robili też zakupy w miejscowej cukierni. Nie szczędzili sobie przy tym czułości, a nawet… pocałunków!
Wówczas było to duże zaskoczenie, bo wiele osób nie zdawało sobie sprawy, że tych dwoje mogłoby połączyć coś więcej niż tylko zawodowa znajomość. Z drugiej strony – czemu nie?
Przecież oboje byli wówczas wolnymi osobami. Pani Renata nie ma męża. Jej związek ze znanym biznesmenem i ojcem jej syna już dawno się rozpadł. Braciak wówczas też był po przejściach.
Zakończył się jego związek z wieloletnią partnerką, aktorką Mają Hirsch (39 l.), matką ich córki Marysi.
Mogli więc śmiało razem patrzeć w przyszłość i układać sobie życie we dwoje.
Dzisiaj widać, że nic z tego nie wyszło. Co takiego się stało?
„Podobno jednym z powodów tego, że związek z Jackiem nie przetrwał, mógł być fakt, że po pierwszym zauroczeniu oboje stwierdzili, że więcej ich dzieli niż łączy” – czytamy w „Życiu na Gorąco”.
źródło: pomponik.pl
Biografia Renaty
Renata Dancewicz (ur. 7 lutego 1969 w Lesznie) – polska aktorka, feministka[1] oraz brydżystka[2].
Ukończyła I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lubinie. Dwa lata studiowała w łódzkiej PWSFTviT, do której dostała się za drugim podejściem. Przez rok studiowała prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Przez kilka sezonów występowała w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu.
Debiutowała w 1993 jako Anka w Samowolce Feliksa Falka.
Taniec z gwiazdami
W 2006 wystąpiła w trzeciej edycji programu Taniec z gwiazdami, w której tańczyła z Marcinem Olszewskim. Para odpadła w szóstym odcinku, zajmując szóste miejsce.
Życie prywatne
Z biznesmenem i brydżystą Tomaszem Winciorkiem, ma syna Jerzego (ur. 15 września 2003). Sama również jest członkiem Polskiego Związku Brydża Sportowego z tytułem Mistrza Krajowego. W roku 2006 została odznaczona Brązowym Medalem PZBS. Deklaruje się jako ateistka[3] i feministka. Popiera ruchy na rzecz prawa do aborcji[1]. Popiera również prawa osób LGBT[4].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Dodaj komentarz