Renata Dancewicz i jej partner rozstali się?


braciak-i-dancewiczJeden z tabloidów donosi o końcu związku Renaty Dancewicz (48 l.) i Jacka Braciaka (49 l.).

Jesienią ubiegłego roku w “Życiu na gorąco” ukazały się zdjęcia pary, na których widać, jak okazują sobie czułości.

Choć sami zainteresowani nigdy nie potwierdzili swojego związku ani nie pokazali się razem publicznie, media nie miały wątpliwości, że łączy ich coś więcej.

Niestety, ich uczucie nie przetrwało zbyt długo. Jak dowiedział się “Fakt”, Renata Dancewicz i Jacek Braciak postanowili się rozstać!

“Gdy opadł entuzjazm, na jaw zaczął wychodzić trudny charakter Jacka, przez który rozpadł się jego związek z Mają Hirsch. Jego problemy osobiste w końcu zabiły to uczucie. Renata chciała go zmienić, walczyła, ale jej się nie udało” – mówi tabloidowi znajoma aktorki.
źródło: pomponik.pl

Biografia Jacka

Jacek Braciak (ur. 12 maja 1968 w Drezdenku) – polski aktor teatralny i filmowy.

Wychował się we wsi Rzekcin w ówczesnym województwie gorzowskim. W 1987 ukończył Technikum Mechanizacji Rolnictwa w Strzelcach Krajeńskich, a w 1991 Państwową Wyższą Szkołę Teatralną Warszawską Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Od 1991 jest aktorem Teatru Powszechnego w Warszawie.

Ma trzy córki: Jadwigę, Zofię i Marię.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

Biografia Renaty

Renata Dancewicz (ur. 7 lutego 1969 w Lesznie) – polska aktorka, feministka[1] oraz brydżystka[2].

Ukończyła I Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Lubinie. Dwa lata studiowała w łódzkiej PWSFTviT, do której dostała się za drugim podejściem. Przez rok studiowała prawo na Uniwersytecie Warszawskim.Przez kilka sezonów występowała w Teatrze Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu .

Debiutowała w 1993 jako Anka w Samowolce Feliksa Falka.

W 2006 wystąpiła w trzeciej edycji programu Taniec z gwiazdami, w której tańczyła z Marcinem Olszewskim. Para odpadła w szóstym odcinku, zajmując szóste miejsce.

Życie prywatne
Z biznesmenem Tomaszem Winciorkiem, jednym z czołowych brydżystów w Polsce, ma syna Jerzego (ur. 15 września 2003). Sama również jest członkiem Polskiego Związku Brydża Sportowego z tytułem Mistrza Krajowego. W roku 2006 została odznaczona Brązowym Medalem PZBS. Deklaruje się jako ateistka i feministka. Popiera ruchy na rzecz prawa do aborcji[1]. Popiera również prawa osób LGBT[3].
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono 1 285 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *