Rafał Mroczek i Joanna Skrzyszewska zaręczyli się?


Rafal Mroczek i dziewczynaRafał Mroczek pochwalił się swoją miłością! Zdjęcie wywołało lawinę spekulacji…
Jeden ze słynnych braci bliźniaków nie miał do niedawna tyle szczęścia w życiu prywatnym, co ten drugi. Marcin zdążył już wziąć ślub z piękną Marleną, która kilka miesięcy temu dała mu upragnionego potomka.

Cóż, chyba Rafał pozazdrościł Marcinowi i postanowił zintensyfikować poszukiwania „tej jedynej”. Wiele wskazuje na to, że się udało.

Mroczek zamieścił właśnie na Facebooku zdjęcie, na którym widać jego twarz oraz kobiecą dłoń z pierścionkiem na palcu!

„Słońce rozpaliło wspomnienia. Znalazłem szczęście. Od miesięcy” – napisał Rafał.

Fani od razu zaczęli gratulować, a ich uwadze oczywiście nie uszedł wspomniany pierścionek. Czyżby Rafał właśnie oświadczył się ukochanej? Kim jest jego wybranka?

Wiadomo, że kilka miesięcy temu paparazzi spotkali go w jednym z centrum handlowych z Joanną – Miss Polski Nastolatek 2006. Celebryta nie chciał jednak zdradzić, co ich łączy, choć na Instagramie wrzucił także zdjęcie z ich wspólnego spaceru nad Wisłę.

Czyżby to właśnie była przyszła pani Mroczek?

Mroczek i Skrzyszewska pierscionek
źródło: pomponik.pl i facebook.com

Biografia Rafała

Rafał Mroczek (ur. 18 lipca 1982 roku w Siedlcach) – polski aktor, który zyskał popularność dzięki roli Pawła Zduńskiego w serialu M jak miłość emitowanym od 2000 roku na kanale TVP2.

W młodości był tancerzem zespołu tanecznego Caro Dance. Nie ma wykształcenia aktorskiego. Od 2000 razem z bratem Marcinem gra w serialu M jak miłość. W 2005 wystąpił w teledysku do piosenki Czarna dziewczyna zespołu Ivan i Delfin.

W 2006 roku wygrał trzecią edycję programu Taniec z gwiazdami telewizji TVN, w którym tańczył z Anetą Piotrowską[1]. W tym samym roku para zajęła drugie miejsce podczas specjalnego odcinka programu – Finał Finałów Tańca z gwiazdami, w którym wystąpili finaliści pierwszych trzech sezonów show[2].

W 2007 roku zajął drugie miejsce w pierwszej edycji programu Gwiazdy tańczą na lodzie w parze z Anetą Kowalską.

Oprócz bliźniaka jednojajowego Marcina ma też siostrę Agatę.
źródło: Wikipedia (autorzy, na licencji CC-BY-SA 3.0)

(Odwiedzono: 49 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *