Rafał Masny ma nową dziewczynę?


Rafał Masny zakochał się? Na to wygląda? Znany youtuber już ulokował swoje romantyczne uczucia. Jak się okazuje, jego wybranką została gwiazda koreańskiej muzyki i telewizji. Jak para się poznała? Zobacz już teraz.
Masny to gwiazdor nowego formatu Polsatu „Lepiej późno niż wcale”, w którym – poza znanym youtuberem – udział biorą także aktorzy Piotr Polk i Karol Strasburger, sportowiec Władysław Kozakiewicz oraz kabareciarz Krzysztof Hanke. Panowie podróżują po Japonii, a podczas tych wojaży zmagają z kolejnymi zadaniami, które mają za zadanie przybliżyć im kulturę i tradycję tego daleko azjatyckiego kraju. W programie nie brakuje także gości. Jak się okazuje, jeden z nich zrobił bardzo duże wrażenie na Rafale. O kogo chodzi? Co wyjdzie z tej znajomości?
Podczas wizyty w programie Polsatu słynnego koreańskiego girlsbandu Momoland, nieoczekiwanie najmłodszego uczestnika wyprawy „Lepiej późno niż wcale”, Rafała Masnego, trafiła strzała amora. Youtuber zwierzył się Karolowi Strasburgerowi ze swoich uczuć. Co mu dokładnie powiedział? Zobaczcie na WIDEO poniżej:

Czy ta historia będzie miała ciąg dalszy? Co na to młoda muzyczna koreańska gwiazda? Czy odwzajemni jego miłość?

źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o programie Lepiej późno niż wcale
Lepiej późno niż wcale – program emitowany od 14 września 2018 w Polsacie w piątki o godz. 21.35. Biorą udział: Krzysztof Hanke, Piotr Polk, Karol Strasburger i Władysław Kozakiewicz. Prowadzącym jest youtuber Rafał Masny.
Realizacją programu zajęła się japońska firma Tofu Media współzałożona przez polskiego youtubera Krzysztofa Gonciarza[1].
Kilka słów z Wikipedii o Japonii
Japonia (jap. 日本 Nihon lub Nippon) – państwo wyspiarskie usytuowane na wąskim łańcuchu wysp na zachodnim Pacyfiku, u wschodnich wybrzeży Azji, o długości 3,3 tys. km. Archipelag rozciąga się niemal południkowo, tworząc łagodny łuk wygięty w stronę kontynentu. Punktem wysuniętym najdalej na północ jest przylądek Sōya (45°31′N) na północnym krańcu wyspy Hokkaido, a punktem wysuniętym najdalej na południe jest mini-archipelag trzech wysepek o nazwie Oki-no-Tori-shima (20°25′N). Natomiast w przypadku wzięcia pod uwagę wyłącznie czterech głównych wysp, najbardziej wysuniętym na północ punktem jest przylądek Sōya, a najbardziej wysuniętym na południe punktem jest przylądek Sata (30°59′N) na krańcu półwyspu Ōsumi na wyspie Kiusiu. Stolica Tokio jest usytuowana prawie dokładnie na tej samej szerokości geograficznej (35°41′N) co: Ateny, Pekin, Teheran i Waszyngton. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz