Rafał Maślak zakochany


rafal-maslakMister Polski Rafał Maślak, który wykorzystuje swoje 5 minut, występując w „Tańcu z gwiazdami”, do niedawna deklarował, że jest singlem.

Teraz to się jednak zmieniło!

Mister Polski ogłosił całemu światu, że jest zakochany, publikując na Instagramie zdjęcie z romantycznego wieczoru.

Dołączył również podpis, w którym wszystko wyjaśnia.

– „ROMANTIC NIGHT 😉 To będzię baaaardzo romantyczny wieczór… Czasami strzała amora dosięga nas w najmniej spodziewanym momencie i jest to coś tak pięknego, że nie sposób przestać o tym myśleć.
Robisz maślane oczy i jesteś w szoku, że szczęścia nie trzeba szukać daleko… Pewnie też tak kiedyś mieliście i wiecie co mam na myśli :-)” – napisał.

Choć nie zdradził, w kim się zakochał, już pojawiły się pierwsze spekulacje, że szczęśliwą wybranką jest nie kto inny, a jego trenerka z „Tańca z gwiazdami”, Agnieszka Kaczorowska.
Bożenka z „Klanu” nie tak dawno chwaliła zresztą Maślaka, mówiąc, że jest przystojny i męski.
źródło: pomponik.pl
Tagi: [semantic_tags]

Biografia Rafała

30 kwietnia pochodzący z Międzyrzecza 25-letni Rafał Maślak pokonał 11 kandydatów i zdobył tytuł Mistera Polski 2014. Maślak z wykształcenia jest technikiem ekonomistą. Aktualnie pracuje również, jako strażak oraz w fabryce, gdzie jak sam mówił, zarabia ok. 2000 zł.
Mister Poland interesuje się fitnessem, kocha zwierzęta i prowadzi bloga lifestyle’owego, który jest dla niego rodzajem swoistego pamiętnika, w którym Rafał zapisuje swoją 3-letnią przemianę.
źródło: mowimyjak.pl

(Odwiedzono: 28 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *