Rafał Maślak i jego żona zostali rodzicami


maslak-nicponRafał Maślak (30 l.) został ojcem! Jego żona Kamila (27 l.) urodziła zdrowego chłopca. Jakie imię otrzymało dziecko?
Maślak w show-biznesie zaistniał dzięki modelingowi i wygranej w konkursie na Mistera Polski 2014.
Od tamtej pory utrzymuje się w celebryckim światku. Zaproszono go nawet do udziału w kilku programach rozrywkowych. I tak można go było zobaczyć w „Tańcu z gwiazdami”, „Agencie”, a ostatnio w „Dance, Dance, Dance”.
W życiu prywatnym Rafałowi też układa się dobrze. W sierpniu zeszłego roku poślubił Kamilę Nicpoń, a teraz para została rodzicami! Na świecie jest już mały Maksymilian.
„Witaj synku. Kocham Cię” – napisał model obok zdjęcia, które opublikował w sieci.

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Rafale
Rafał Maślak (ur. 3 lutego 1989 w Międzyrzeczu) – polski fotomodel, Mister Polski 2014 i osobowość telewizyjna.
Wychował się w Gorzycy[1]. Ojciec Tomasz jest kierowcą ciężarówki. Ma dwóch braci: starszego Juliusza i młodszego Aleksandra, który również jest fotomodelem[2][3].
Z wykształcenia jest technikiem ekonomistą, pracował w fabryce produkcyjnej[1], należał do szeregów ochotniczej straży pożarnej.
W marcu 2014 zdobył tytuł Mistera Wielkopolski, a później – Mistera Polski 2014[5], dzięki czemu reprezentował Polskę w konkursie piękności Mister International w Seulu. W finale wyborów zdobył tytuł III Wicemistera International 2014[6] i Mistera International Internautów[7]. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o rodzicach
Rodzice – nazwa jednej z podstawowych relacji w rodzinie. Rodzic jest spokrewniony z dzieckiem w pierwszym stopniu linii prostej i jest jego wstępnym (przodkiem). Rodzice to określenie należące zarówno do języka naturalnego, w tym potocznego, jak i do języka prawnego. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz