Rafał Brzozowski i jego partnerka się rozstali


Rafał Brzozowski i Anna Tarnowska postanowili zakończyć swój związek. Para wydała oficjalne oświadczenie, dodając jednocześnie, że jest to ich jedyny oficjalny komentarz w tej sprawie.
Rafała Brzozowski znowu jest singlem. Jego związek z Anną Tarnowską to już przeszłość. Prowadzący „Jaka to melodia?” i reprezentant Polski w tegorocznej edycji Konkursu Piosenki Eurowizji oraz wicemiss Polonia z 2007 roku podjęli decyzję o rozstaniu, o czym poinformowali za pośrednictwem mediów społecznościowych.
Razem z Anną chcielibyśmy poinformować, że po 8 latach nasza wspólna podróż dobiegła końca. Jesteśmy wdzięczni za ten czas, który mogliśmy spędzić u swego boku. Rozstajemy się w przyjaźni, szacunku i trzymamy za siebie kciuki. Pragnę podkreślić, że jest to jedyny, oficjalny komentarz w tej sprawie i żadnych dodatkowych informacji nie będziemy udzielać – oznajmił muzyk na Instagramie.
Podobne oświadczenie na swoim oficjalnym profilu zamieściła także Tarnowska. 35-latka dodała jedynie, że życzy byłemu już partnerowi dużo szczęścia i powodzenia na zbliżającej się Eurowizji.
Rafał, z całego serca życzę Ci szczęścia i trzymam kciuki za Twój występ podczas tegorocznej Eurowizji, wiem, że dasz z siebie wszystko! – czytamy.
Rafał Brzozowski i Anna Tarnowska tworzyli szczęśliwy związek przez osiem lat. Wokalista podczas gali rozdania Telekamer 2018 przez przypadek wyznał jednemu z portali, że są już po zaręczynach: Przyjechałem zawodowo, a prywatnie przyjechałem z narzeczoną, pogadamy trochę, pobawimy się i pojedziemy.
Anna Tarnowska to utytułowana modelka. Oprócz tytuł I wicemiss Polonia sprzed 14 lat, na swoim koncie ma także liczne nagrody i wyróżnienia w międzynarodowych konkursach piękności, jak np. Miss Intercontinental 2009 (III wicemiss), czy Miss World University 2010 (II wicemiss).


źródło: gala.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o Rafale
Rafał Brzozowski (ur. 8 czerwca 1981 w Warszawie[1]) – polski piosenkarz, prezenter telewizyjny, konferansjer i osobowość medialna, były zapaśnik.
Karierę muzyczną zaczynał w zespole K.Martin. Szeroką rozpoznawalność zapewnił mu udział w pierwszej edycji programu The Voice of Poland w 2011. Od tamtej pory wydał pięć albumów studyjnych: Tak blisko (2012), Mój czas (2014), Na święta (2014), Moje serce to jest muzyk, czyli polskie standardy (2016) i Borysewicz & Brzozowski (2015), nagrany z Janem Borysewiczem. Wylansował przeboje „Tak blisko”, „Magiczne słowa”, „Zaczekaj – tyle kłamstw co prawd” i „Już wiem”. W 2017 nawiązał stałą współpracę z Telewizją Polską jako prowadzący teleturnieje: Koło Fortuny (2017–2019) i Jaka to melodia? (od 2019) oraz koncerty i widowiska muzyczne organizowane przez stację.
Laureat dwóch Superjedynek i Telekamery. Reprezentant Polski w 65. Konkursie Piosenki Eurowizji (2021).
W dzieciństwie zaczął pobierać lekcje gry na pianinie[4]. Będąc nastolatkiem, występował w klubie garnizonowym i na weselach[2]. Podczas nauki w szkole muzycznej samodzielnie nauczył się grać na gitarze[3][2]. Był członkiem zespołu K.Martin Marcina Kiljana[5], a także pracował jako prezenter muzyczny i konferansjer[2]. W 2002 otrzymał wyróżnienie w programie TVP2 Szansa na sukces za wykonanie piosenki „W saskim ogrodzie” z repertuaru Szwagierkolaski. W 2003 został członkiem zespołu Emigranci. Równocześnie z rozwojem muzycznym, trenował zapasy[6]. Ukończył studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, uzyskując wykształcenie nauczyciela wychowania fizycznego. Jeszcze w czasie studiów pracował jako trener personalny na siłowni[6], a w 2006 zdobył brązowy medal Akademickich Mistrzostw Polski w zapasach[7]. Brał udział w meczach Reprezentacji Artystów Polskich. Z powodu kontuzji kręgosłupa przerwał karierę sportową[3]. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz