Radosław Mróz i Justyna Śliwowska powitali dziecko

Radosław Mróz i Justyna Śliwowska-Mróz właśnie zostali rodzicami. Radosną nowiną pochwalił się w sieci dumny tata…
Ślub Radosława i Justyny wzbudził swego czasu sporo emocji.
W końcu para dziennikarzy pracuje w konkurujących ze sobą mediach. Justyna jest dziennikarką TVP, a Radosław pracuje w TVN.
W życiu prywatnym para znalazła jednak wspólny język. W maju 2018 roku wzięli ślub, a teraz doczekali się pierwszego potomka.
O narodzinach poinformował dumny tata.
„Już jest z nami 🙂 Nasz Syn. Waga 3920 (wow!) Wzrost 57. Maluszek i Żona czują się dobrze. Synek ma mega apetyt (po tacie) i jest czarujący (po mamie)” – napisał dziennikarz.

źródło: pomponik.pl oraz instagram.com
Kilka słów z Wikipedii o TVP
Telewizja Polska, TVP – spółka akcyjna Skarbu Państwa, jedyny polski telewizyjny nadawca publiczny, nadawca kanałów telewizyjnych: TVP1, TVP1 HD, TVP2, TVP2 HD, TVP3, TVP Polonia, TVP Kultura, TVP Info, TVP Info HD, TVP Sport, TVP Sport HD, TVP Historia, TVP Rozrywka, TVP HD, TVP Seriale oraz TVP ABC[4].
W latach 1952–1990 był to jedyny nadawca telewizyjny w Polsce. Nadaje w systemie cyfrowym – całkowicie wypełnia trzeci multipleks naziemnej telewizji cyfrowej, który po wyłączeniu telewizji analogowej 23 lipca 2013 roku pokrywa zasięgiem właściwie cały kraj. Spółka wykorzystuje także multipleksy pierwszy i ósmy. Jako jedyna telewizja z trzech największych nadawców w Polsce nie posiada aktualnie własnej satelitarnej platformy cyfrowej. Czytaj więcej
Kilka słów z Wikipedii o TVN
TVN – polska komercyjna stacja telewizyjna, wchodząca w skład Grupy TVN, dawniej należącej do grupy medialnej ITI, następnie zaś do Scripps Networks Interactive[2], a obecnie do Discovery[3]. Stacja rozpoczęła nadawanie 3 października 1997 o godz. 19.00[4].
15 października 1996[5] (choć według innych źródeł w lutym 1996[4]) TVN otrzymał od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji koncesję na nadawanie programu telewizyjnego o zasięgu ponadregionalnym na obszarze północnej i centralnej Polski[5]. W kilka miesięcy później doszło do zawarcia porozumienia pomiędzy TVN a nadającą ponadregionalny program w Polsce południowej Telewizją Wisła – dzięki połączeniu sił, sprzymierzone stacje były w stanie rozpocząć nadawanie na większości powierzchni kraju, w tym w niemal wszystkich większych miastach[4]. Obie firmy pozostawały jednak niezależnymi spółkami ze wspólnym właścicielem[4]. Ten stan rzeczy trwał do końca 2004 i ostatecznego wcielenia „Wisły” do TVN. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Dodaj komentarz